Každý den nový snímek: batole a dvouměsíční štěňátko

Zábavná videa a obrázky

Přidal hafons, dne 23. 11. 2016 ,  0x


Známá blogerka Jessica S. vytvořila jednu z nejroztomilejších věcí dnešního internetu. Nejen díky tomu získala tisíce nových fanoušků. Jessica 8 týdnů staré štěně a batole fotí denně, a to vždy při spánku. Fotografie dává na svůj blog, kde si je všichni zamilovali.

Všechno začalo o Vánocích, kdy Jessica se svým synem Jackem navštívila hypermarket, kde byl Santa Claus a Jack se mu svěřil, že by si přál štěně.

Ovšem bytová jednotka, kde bydleli, výslovně zakazovala veškerá zvířata. Aby si mohli pořídit štěně, museli se přestěhovat. Ježíšek tedy přinesl štěně s dvouročním zpožděním. Ale stálo to za to… Podívejte se na ukázku sami. ツ

 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!