Každé Vánoce promění svého psa v jiné zvíře ツ

Zábavná videa a obrázky

Přidal chrissss, dne 24. 12. 2016 ,  0x


Fotograf Peter Thorpe začal před více než 20ti lety s nevšední tradicí - svého psa každé Vánoce promění v jiné zvíře. Někteří možná namítnou, že svého psa zesměšňuje a trápí, ale podle Petera T. si jeho chlupáči focení vždy užívají (za což nejspíše může především „sladká“ odměna).

Nicméně, jde rozhodně o originální roztomilé snímky, které mu může naprostá většina profesionálních fotografů jen závidět. Peter totiž na úpravu fotografií nepoužívá žádný Photoshop či jiný editor. Psí Úsměv pro Vás vybral ty nejzajímavější fotografie, pokud chcete Petera sledovat, můžete tak učinit na jeho webových stránkách.

2001

2006

2007

2009

2010

2011

2012

2013

2016

Webová stránka autora -zde-


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!