Jaký pán, takový pes? Zachytila jsem pejskaře, kteří mimicky napodobují své psy

Zábavná videa a obrázky

Přidal mummi, dne 20. 01. 2017 ,  0x


Jmenuji se Ines Opifanti, jsem profesionální fotografka z Hamburku (v Německu, pozn.). Tuto sérii jsem věnoval páníčkům, kteří napodobují své psy.

Před 3 roky jsem z útulku adoptovala štěně. Do teď obdivuji její mimiku, dokáže napodobit snad všechny lidské posunky. Ale co opačně? Do jaké míry mohou pejskaři napodobit mimiku svých psů? Nenechala jsem to být jen jako řečnickou otázku a na svůj web jsem umístil poptávku po dobrovolnících. A tím vše začalo.

Nejprve jsem fotila psy v malé fotobuňce. Během toho jim páníček říkal určité věci, na které věděl, že pes zareaguje… A poté už bylo jen na majitelích, jak dokáží svého psa napodobit.

Ines Opifanti

Před 3 lety jsem adoptovala štěně

Po čase jsem zjistila, že dokonale napodobuje moji mimiku

Dokonce se i smála přesně jako já, od ucha k uchu

Ale co opačně?

Zvládnou pejskaři napodobit mimiku jejich psů?A konečně! Já a můj pes. Tím to všechno začalo


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!