Jak ušít pelíšek pro psa

Péče a zdraví

Přidal janina1967-20, dne 21. 10. 2015 ,  0x


Zdravím milovníky psů na psí úsměv.cz! Dostala jsem od známé skvělou a především jednoduchou radu, jak si podomácku vyrobit pelech pro psa.

Jestliže hledáte pelíšek pro psa snadno a rychle zadarmo, jste na správné adrese :)

Snadný návod na pelíšek pro psa

Pokusím se vám co nejstručněji a nejjednodušeji popsat, jak jsem postupovala při výrobě pelíšku pro středně velkého psa. Ale tento typ lze vlastně upravit teoreticky pro jakkoliv velkého psa. Jen je k tomu samozřejmě zapotřebí použít vhodné množství látky.

Takže jdeme na to! Co budete potřebovat? Určitě bude zapotřebí mít nůžky, metr, jehlu, niť. Pokud chcete vyrobit pelíšek bez investic, doporučuji jako hlavní materiál použít starou mikinu (například po manželovi) a starý polštář. Případně se můžete zeptat vašich přátel či blízkých, zda takovou látku nemají navíc anebo se ji nechystají vyhodit. Je vhodné abyste si celý tento článek přečetli celý předem a pak při výrobě pelíšku pro psa postupovali krok za krokem. Celá výroba pelechu pro pejska by vám neměla zabrat více než půl hodiny.

  • Přichystejte si mikinu, polštář a staré hadry (případně jinou náplň - vatu atp.) a běžné šicí potřeby. Následně mikinu otočte zpět tak, aby již nebyla naruby.
  • Dáme mikinu vnitřkem navenek (naruby) a sešijte její límec. Nechejte malý kousek nezašitý, otevřený - cca 10 cm.
  • Poté šitím spojte pomyslná podpaží na mikině. Pokud si nevěříte, můžete si dopomoci rýsovacím (pevným) pravítkem k vytvoření rovné linie pro šití.
  • V dalším kroku sešijte rukávy. Aby šitím nevznikali hrboly, je dobré si dopomoci manžetami.
  • Nyní vložte hadry popř. vatu do rukávů.
  • Poté vložte zbylou vatu, hadry nebo jestli jste sehnali polštář, do mikiny (zespodu).
  • Následně sešijte rukávy a spodek mikiny. Rukávy sešijte k sobě tak, aby se překrývaly. Je vhodné, aby toto spojení rukávů nebylo viditelné, protože by to nepůsobilo moc hezky.

Do půl hodiny HOTOVO!

Proč platit i tisíce za pelíšek pro psa, když to jde zadarmo a za tak krátký čas? Doufám, že vám návod na výroby pelíšku pro psy pomohl.

Existuje i mnoho dalších možností, jak pelech pro psa vyrobit, ale tento mi přijde nejsnazší, nejrychlejší a hlavně je nejlevnější!

Máte jiný dobrý typ na to, jak vyrobit pelech pro domácího mazla? Budu ráda, když se s námi podělíte! Přeji rychlé a přesné šití!

Foto-návod

Na závěr vám přidávám i možnost postupovat podle fotografií. Je to krok za krokem, takže i ti, kteří v životě neměli v ruce jehlu a niť by s výrobou pelíšku pro psy nebo i kočky neměli mít problém.

 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!