Jak pes říká ahoj? ツ

Zábavná videa a obrázky

Přidal jirka82, dne 8. 12. 2016 ,  0x


Celosvětově známá zvířecí fotografka Alex Cearns uveřejnila další ze svých úžasných fotoalb, tentokrát s názvem: „Tlapky nahoru“ (“Paws Up”). Vybrali jsme pro Vás ty nejzajímavější fotografie, kde psi jakoby říkali: „Ále, je mi to fuk.“

„Psi jsou moje nejoblíbenější zvířata, a to nejen na fotografování, ale i celkově. Za poslední rok jsem vyfotografovala více než 900 psů a snažím se tím lidem dokázat, jak moc je každý pes úžasný,“ vypráví profesionální zvířecí fotogafka Alex C.

„Přímo tenhle můj projekt znázorňuje fakt, že psi a lidé jsou si vzájemně více propojení, než si většina z nás připouští...“

Sama Alex právě má dva psy z útulku a zatoulané kotě. V praxi vlastně fotí z toho důvodu, aby pomohla potřebným psům, aktuálně sponzoruje přes 40 zvířecích charitativních organizací.

Líbí se Vám níže uvedené fotografie? Novinky od Alex můžete sledovat na jejím Facebooku.


Podívejte se na: 10+ psů, kteří jen chtěli říct ahoj!


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!