Hasič zachránil štěně uvízlé pod betonem - a okamžitě se zamiloval

Kuriozity

Přidal eroganova3, dne 19. 04. 2019 ,  0x


Vše začalo jarní rodinnou vyjížďkou na kole, když v tom nejmladší holčička uslyšela z pod betonu kňučení. Když zjistili, že je pod sutinami uvězněné štěně, byli v šoku a obratem zavolali policii.

„Ukázali nám, kde se pes nachází. Nacházel se asi pod metrovými kusy betony, některé byly větší, některé menší. Jeden z kolegů řekl, že ho zahlédl někde vzadu. Lehli jsme si na zem, abychom ho mohli vidět - a opravdu tam byl a vypadal, až na strach, v pořádku.“


Mezitím již přijelo další vozidlo s páčidlem, díky kterému bylo možné s kusy betonu pohnout.

„Celá akce trvala pouze 11 minut, zprvu ale nikdo nevěděl, zda je pes zdravotně ok.“


Jakmile se štěně dostalo na veterinární stanici, všichni si ho zamilovali, především hasič, který dovezl páčidlo. Veterinární správa mu následně povolila si psa ponechat domů do doby, než se dohledá jeho majitel.


„Myslím, že se o něj budu schopný postarat, do života mi už teď vnesl mnoho štěstí.“Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!