Fotografka zachytila úchvatné okamžiky, jak si psi užívají podzim

Zábavná videa a obrázky

Přidal nudo, dne 7. 11. 2016 ,  0x


Rakouská fotografka, Anne Geier má prý jedinečný dar - zachytit duši pořízeného snímku se psem. Mezi její nejlepší práci bezpochyby patří snímky z období podzimu, kdy zlatavé barvy spolu s temnou atmosférou vytvářejí ojedinělou atmosféru, která nechává snímky ještě více vyniknout. Proč se rozepisovat? Posuďte sami. ツ

„Fotím již od dětství, fotografování je od začátku důležitou částí mého života”, říká Anne.

„Ale k opravdové vášni k focení mě přivedl až Cindy, můj první pes. Je to již více než 7 let, kdy jsem si ho přinesla domů. Díky němu jsem se začala o fotografování zajímat profesionálně. Měla jsem jediný cíl, zachovat dokonalé momenty se Cindym.
Přišla jsem o něj minulý měsíc. Tato ztráta ve mě zanechala velkou prázdnotu. Schází mi každý den, čím dál tím více si přeji, abych ho znovu mohla vyfotit.”

„Mezi moje nejoblíbenější fotografie určitě patří Cindyho fotka (která se nachází nad tímto odstavcem, pozn.). Podle mě je to jedna z nejlepších fotek, které jsem kdy pořídila. Je zde zachycené vše - Cindyho charakter v každém směru, tedy její dobrá povaha, klid, krása, věrnost a její tělesná vyváženost.”

Pro fotografa je nejdůležitější inspirace, což se samozřejmě týká i Anne. „V naprosté většině případů přijde inspirace během samotného focení. Každý pes má jinou osobnost, kterou se snažím zachytit.”

TIP: Podívejte se na VIDEA od Psí úsměv -zde-


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!