Fotograf proměnil svého psa v obra

Zábavná videa a obrázky

Přidal chrissss, dne 26. 12. 2016 ,  0x


Když se fotograf Christopher Cline přestěhoval za přítelkyní do nového města, stýskalo se mu po bývalém domově a přemýšlel o návratu. Ale poté mu přítelkyně darovala Goldendoodla (plemeno vyšlechtěné jako kříženec zlatého retrívra a pudla), který se nestal pouze jeho nejlepším přítelem, ale také mu navrátil potřebnou inspiraci.

Nyní Ch. Cline vytváří ve photoshopu (editoru obrázků) jeho společný příběh s „obrovským“ nejlepším přítelem, Jujim. Právě tato myšlenka ho dovedla k vytvoření nové fotoknihy, kde dokumentuje své ohlédnutí za dětstvím. „Okamžitě jsem se do něj zamiloval,“ říká Ch. Cline. „Úplně změnil můj celý život, nyní je z nás nerozdělitelná dvojka. Jako umělec potřebuji nutnou dávku inspirace, za kterou nyní vděčím pouze jemu.“

Pamatujete si ještě na jezevčíka Vivian? Myslíte si, že se p. Cline inspiroval i tam? ツ


 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!