Fenka se zlomenou nohou vedla veterináře 3 kilometry za svými štěňaty

Kuriozity

Přidal norfi, dne 2. 02. 2017 ,  0x


Fenku chrta našli se zlomenou nohou na ulici. Když jí u veterináře ošetřili, vedle je více než 3 kilometry ulicemi, když dorazili do cíle, nevěřili svým očím.

Když britská doktorka Lianne Powell spolu s přáteli našla na ulici potulující se fenku se zlomenou nohou, neváhala a našli jí pomoc. Cestou do veterinární kliniky si ale všimla, že fenka produkuje mléko, takže pravděpodobně v nedávné době porodila. Ale bylo nemožné, aby po ulicích společně s přáteli hledali štěňata, prioritou pro ni bylo ošetření fenky chrta.

„V naší veterinární ordinaci jsme jí dali obojek a vodítko. Jakmile jsme ji ošetřili, usilovně nás táhla pryč. Nechápali jsme. Ale ona dobře věděla, kam chce jít,“ říká veterinární lékařka Ellen Sobry.

„Táhla nás tak usilovně, že se cestou málem přiškrtila. Šli jsme hlavními ulicemi, podél pole, blátem, lesní cestou... A na konci té dlouhé cesty bylo 10 rozkošných andílků,“ vypráví Lianne Powell .

Veterinářka Ellen Sobry dodává: „Bylo to ohromné. Nevěřila jsem vlastním očím. Ta fenka nás vůbec neznala, nebyli jsme spolu ani hodinu a dovedla nás ke svým štěňatům. Je neuvěřitelné, že se nám takhle rozhodla věřit a ukázala nám, kde se svými mláďaty žije.“

Fenku pojmenovali Vera, která se společně s jejími štěňaty zotavuje ve veterinární ordinaci Ellen Sobry.

Fenku se zlomenou nohou našli, jak se toulá po ulicích na jihu Španělska

Žena, která se jí ujala fenku chrta vzala do veterinární ordinace, kde jí ošetřili a potvrdilo se, že měla nedávno štěňata

„Nasadili jsme jí obojek, vodítko a prostě jsme jí následovali.“

„Šli jsme hlavními ulicemi, podél pole, blátem, lesní cestou...“

„A v cíli nás čekalo 10 rozkošných andílků!“

„Je neuvěřitelné, že se nám takhle rozhodla věřit a ukázala nám, kde žije...“

Fenku chrta pojmenovali Vera, nyní se společně se štěňaty léčí na veterinární klinice

„O štěňata se nám již přihlásilo více než 10 zájemců.“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!