Exmanžel jejímu psovi stále každým rokem posílá přání k narozeninám a internet je chce vidět znovu spolu!

Kuriozity

Přidal Normaks, dne 21. 04. 2017 ,  0x


Tohle je Rebeka a její láska ze střední školy, exmanžel Frankie. Vzali se hned po škole v roce 2012 a krátce poté adoptovali psa, „úžasňáka“ jménem Apollo. Rebeka říká, že již od prvního dne jí Apollo neustále vytáčel. „On moc dobře věděl, co může a co ne, ale k lumpárně využil příležitost vždy, když měl sebemenší možnost. Ale na druhou stranu je hravý a každému dokáže ihned zvednout náladu.“

Ovšem novomanželé po roce začali mít problémy, které vyústili v oddělený život. Ale nikdy ani jeden z nich nepožádal o rozvod. „Vždy když spolu mluvíme, je jasné, že se vzájemně milujeme. Máme miliony společných zážitků, naše rozhovory jsou vždy neuvěřitelně sentimentální“, vypráví Rebeka.

Ovšem před týdnem Rebeka na sociální síti sdílela přání, které jako každý rok poslal Frankie Apollovy. Tato fotografie získala desítky tisíc sdílení a tisíce lidí Rebeku a Frankieho přesvědčovali, ať se k sobě vrátí… „Jsme z toho doslova unesení, tohle jsem rozhodně nečekala. Uvidíme, jak se to všechno vyvine“, uzavírá Rebeka.

Rebeka a Frankie měli svatbu v roce 2012, krátce poté adoptovali Apolla

prani_k_narozeninam_pro_psa_psy_pribeh_manzelu_se_psem_adopce_psa1

Ale asi o rok později spolu přestali bydlet, její exmanžel posílá každým rokem Apollovi přání k narozeninám

prani_k_narozeninam_pro_psa_psy_pribeh_manzelu_se_psem_adopce_psa3

Tenhle rok ukončil přání slovy: „Buď tu pro ní tak, jako jsi tu byl pro mě.“

prani_k_narozeninam_pro_psa_psy_pribeh_manzelu_se_psem_adopce_psa2

„Jsme z toho doslova unesení. Uvidíme, jak se to všechno vyvine.“

prani_k_narozeninam_pro_psa_psy_pribeh_manzelu_se_psem_adopce_psa4


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!