Český fousek je domácí pes

Psí plemena

Přidal lord-of-dog33, dne 21. 10. 2015 ,  0x


Ahoj!

 

Také slýcháváte, že do bytu si můžete vzít jedině nějakého malinkatého pejska, například jorkšíra, “pidi” pinče a tak dále… Nemyslím si! Sama bydlím v s manželem v bytě a máme to štěstí, že vlastníme plemeno Český Fousek. Je prostě super!

 

Jde především o Vaše priority, jako o čehokoliv jiného. Když si řeknete, že svůj život z části věnujete svému pejskovi, nebude s tím problém. Samozřejmě, jestliže máte 12ti hodinové směny a žijete sám nebo sama. Bude to velmi složité a budete muset sehnat pomocnou ruku na hlídání Vašeho domácího mazlíka.

 

Já Českého Fouska do bytu, domu prostě jako domácího psa jedině doporučuji! Přestaňte přemýšlet nad tím, zda je to do Vašeho domova vhodné plemeno psa… Spíše se zamyslete nad tím, zda jste mu ochotni věnovat dostatek času, aby nežil ve stresu, netrpěl a nestrádal.

 

Na závěr přikládám pár fotek Českého Fouska, abyste se mohli pokochat:)


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!