Československý vlčák foto

Psí plemena

Přidal czskvlci-psi, dne 22. 10. 2015 ,  0x


Již jsem na tento web psal jiný příspěvek, kde jsem vychvaloval československého vlčáku. Jak už jsem se i zmínil, především se mi líbí jeho vzhled. Proto se s vámi rád podělím o nějaké ty fotografie, které se mně osobně líbí.

Zjistil jsem, že přestože vypadá jako vlko-pes do zimy, v pohodě zvládá i podmínky v České republice.

Přestože je již dospělý pes československého vlčáka nádherný, štěňata jsou prostě o něco úžasnější. Ono je to vlastně zcela stejné i u lidí.

Přestože na mě působí většinou “láskyplným” a pozitivním dojmem. No, stejně jako každý pes dokáže vybudit respekt. Co vy, vidíte to stejně? :-)

Pro vyhledání dalších obrázků tohoto plemene doporučují použít službu GOOGLE obrázky. Rozhodně bych nepoužíval Seznam či Centrum. Tam se trefili maximálně na každém druhém... Jinak nemusíte hledat jen pod konkrétním dotazem “československý vlčák,” je dobré zkusit i anglickou verzi - czechoslovakian wolfdog.

Přeji úspěšné hledání. Snad se fotografie líbily.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!