Československý vlčák cena

Psí plemena

Přidal czskvlci-psi, dne 22. 10. 2015 ,  0x


Rád se s Vámi podělím o své cestě k štěněti československého vlčáka. Také doporučím čemu se vyvarovat a kde je možné najít dobrá štěňata. Samozřejmě můžete mít štěně zdarma i za 50 000 Kč. Záleží na vašich prioritách. Jestli si vystačíte se štěnětem bez PP. To je na vás.

Na jednom výletě v Tatrách, kde jsem byl se svojí ženou jsem se doslova zamiloval do plemene československého vlčáka. Říkal jsem si, že ho prostě musím mít taky! Především se mi líbil jeho pohled a celkově struktura těla. No, a v neposlední řadě samozřejmě povaha. Ten předek - vlk z něj přímo čiší. To je úžasné.

Začal jsem na internetu hledat a velmi mě překvapili hodně rozdílné ceny. Nikdy před tím jsem psa, natož tak velké plemeno neměl. Ale rozhodl jsem se, že ho chci, tak ho budu mít. Abych jen nemluvil o svých pocitech a “touhách,” rád se podělím o to, kde jsem vybral a jaké inzertní weby mi přišli nejlepší.

Jako první mi do hledáčku přišel Bazoš (odkaz po kliknutí).

Všude tam bylo cena dohodou, cena dohodou. Poté zdarma, zdarma. No, celkově mi to přišlo nepřehledné a šel jsem dál. Nicméně Bazos.cz je celkem známý a inzerentů je tam požehnaně, takže určitě můžete hledat i tam. Poté jsem prošel spousty dalších inzerátů na různých stránkách, které se lišili jen designem, ale obsah byl stejný nebo alespoň z 90% stejný. Lidé totiž dávají nabídku štěňat (nejen) československého vlčáka hned na několik inzertních portálů.

Pak jsem se konečně dostal k něčemu pro mě důvěrnějšímu. Přímo k chovatelským stanicím. Kde jsem se hned, bez nutnosti kontaktování majitele feny nebo psa dozvěděl něco o rodičích štěněte. No prostě ideál. Nakonec jsem se rozhodl pro TUTO (odkaz po kliknutí) chovatelskou stanici. Dohodli jsme se na ceně 15 000 Kč.

Závěrem tedy doporučuji kontaktovat přímo chovatelskou stanici, kterou si na internetu vyberete. Můžete se i tak dozvědět, v jakých podmínkách žije fena, čím je krmena. A vlastně v jakých podmínkách budou první dny žít i samotná štěňata. Na druhou stranu pozor na “farmy,” kde berou psy jako dojné krávy. Ty to dělají pro peníze. Tak je v tom nepodporujte a hledejte jinde.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!