Dívka neměla žádné obrázky svého ztraceného psa, tak ho nakreslila, a zabralo to!

Smutný pes

Přidal JanaL, dne 5. 09. 2017 ,  0x


Tužkou nakreslila obrázek svého ztraceného psa a jako odměnu nabídla tabulku čokolády. A k překvapení celé rodiny, na inzerát se ozval nálezce!

Teprve sedmileté holčičce se splnil sen - rodina si pořídila psa. Ale po pár měsících štěně uteklo. Mexická dívka jménem Sol pouze nesmutnila, ale začala jednat. Bohužel neměla žádné fotografie svého nejlepšího přítele, a tak na desítky papírů nakreslila jeho podobiznu a na letáky mimo jiné uvedla, že nálezci nabízí jako odměnu tabulku čokolády.

„Když jsem jí řekla, že štěně uteklo, jen brečela a brečela“, říká Mora, Solina matka. „Ještě tu stejnou noc začala vyrábět letáky.“


„Za vlastní peníze si koupila papír a lihovku pro zvýraznění...“

„A k mému úžasu to zabralo! Našla ho mladá žena, kousek od jednoho z vyvěšených letáků.“

„Sola samozřejmě nezapomněla na odměnu a ženě darovala čokoládu.“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!