Cizinec z peřejí zachránil topícího se 13ti letého psa

Kuriozity

Přidal jirka82, dne 7. 12. 2016 ,  0x


Když p. Melnic jako každé ráno venčil svého křížence Carliho podél řeky v Mill Creeku (USA), během zlomku vteřiny Carliho smetl proud bouřící se vody. „Sotva jsem se ohlédl a Carliho unášel proud“, popisuje svůj zážitek p. Melnic.

„Běžel jsem podél řeky, Carli se mi téměř ztrácel z dohledu. Už jsem si zul boty a chystal jsem se do řeky skočit za ním, ale v tom se bůhví odkud zjevil tenhle mladík. Viděl jsem ho běžet po těch kluzkých kamenech a plavat v těch peřejích... Plaval v tom nejsilnějším proudu, je to hrdina.“

Jak se později ukázalo, tajemným hrdinou byl Bobby L’Heureux, který Carliho zachytil na dolním soutoku. „Ten pejsek se třásl jako osika, už mu nezbývalo moc sil“, vypráví mladík Bobby. Melnic, mimo mnoha díků, Bobbyho později i finančně odměnil.

13ti letého psa začal unášet silný proud vody, naštěstí se z ničeho nic objevil tento mladík, který ho zachránil

„Ten muž za ním plaval v tom nejsilnějším proudu, je to hrdina.“

Naštěstí Carliho zachránil na dolním soutoku

„Když ke mně přinesl Carliho, byl jsem totálně v šoku a rozklepaný. Žádným způsobem mu nelze dostatečně poděkovat...“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!