Celosvětově první výstava umění pro psy

Kuriozity

Přidal nudo, dne 8. 11. 2016 ,  0x


Pokud jste si mysleli, že je umění jen lidskou záležitostí, máme pro Vás novinku! Asi před měsícem byla otevřena první výstava umění pro psy s názvem „Play More“ („Hraj si víc“).

„Jenom proto, že psi nemohou mluvit jako lidé, tak to neznamená, že nemohou cítit stejné pocity, které jim evokuje umění“, říká Wilcox, autor celosvětově první výstavy umění, která je určená primárně pro psy.

Tato unikátní výstava byla v Londýně otevřena pouze dva dny. Výstava kromě obrazů obsahovala i mnoho interaktivních vychytávek (aby se psi náhodou nenudili, pozn.). Pejsci si mohli užít misky plné míčků, simulátoru vykukování z okénka automobilu, obrazovku s frisbee simulátorem a mnoho dalšího. Podívejte se sami. ツ

Dominic Wiltoc z Londýna otevřel první psí výstavu umění

Všechny obrazy jsou zavěšeny v úrovní psích očí

Na psi čekala i unikátní třímetrová miska s míčky

Miska obsahovala více než 1000 míčků

A sklidila velký úspěch

Některé psy zaujala i obrazovka se simulací frisbee

Na psí výstavě umění byly i trysky v miskách, které se vzájemně „plnily“

Simulátor vykukování z auta

Obrovský ventilátor, který do ovzduší vháněl vůni bot a syrového masa


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!