Byl týraný, děsil se lidského doteku, nyní je z něj šťastný mazel

Smutný pes

Přidal anus2, dne 30. 12. 2016 ,  0x


Pes na videu níže byl při laskavém doteku Moniky M. natolik vyděšený a šťastný zároveň, že jeho projev emocí překvapil všechny přihlížející.

Monika tohoto psa objevila na dovolené v Rumunsku v městu Krajova, které je známé svým „špatným“ přístupem ke psům, a to především díky špatným podmínkám v útulcích. Po tom, co Monika viděla reakci tohoto psa, ihned si ho adoptovala a odvezla domů do Velké Británie. Jak můžete vidět ke konci videa, pes je nyní v novém domově šťastný a nabral sílu. „Když jsme si ho odváželi, tak nevážil ani 6 kg, nyní po pár dnech má pěkných 9,5 kg,“ vypráví Monika.

Když k němu Monika přišla poprvé, nemohl přestat kňučet

„Nyní dává lidem druhou šanci. A my ho nezklameme!“

Podívejte se na video
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!