Adoptovala štěně z útulku, první fotky jí rozbrečely k smíchu ツ

Zábavná videa a obrázky

Přidal hafons, dne 24. 11. 2016 ,  0x


Většina domácích mazlíčků si po „vysvobození z útulku“ pozornost veřejnosti neužije. Výjimku tvoří rozkošný pejsek, kterého můžete vidět na obrázcích níže. Roztomilých psů je mnoho, ale co tento kříženec čivavy dokáže s mimikou!

Jeho novou paničkou je Hana P., která fotografie svého nového čtyřnohého kamaráda Carpa sdílela na sociální síti Twitter, kde získala přes dva tisíce followerů (lidí, kteří ji sledují, pozn.).

„Je to můj hlupáček, takový ňouma. Je úplně protikladem všech rozjařených a agresivních malých plemen psů. Jak jsem si potom ty fotky doma prohlížela, strašně jsem se nasmála, až mi tekly slzy z očí“, říká Hana.

Seznamte se s Carpem, populární hvězdou, kterou sdílely tisíce lidí na Twiterru

„Je úžasné, jak si dokáže hrát s mimikou v obličeji.“

A proč se lidem líbí? Podívejte se na jeho výraz! ツ

„Je to můj malej hlupáček“, říká nová majitelka.

„Je pořád šťastný, z každé osoby, kterou potká, z čehokoliv nového, prostě pořád.“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!