26 let žije jen pro psy, hrobníkovi z lopaty vzala více než 200 psů

Kuriozity

Přidal jumanjiii, dne 17. 11. 2016 ,  0x


Tato korejská žena (61 let) není bohatá, nemá rodinu, téměř žádné přátele, ale srdce má na správném místě. Posledních 26 let hledá psi, které čeká jistá smrt. Nestará se pouze o opuštěné psy, ale přestože vlastní minimum financí, odkupuje štěňata, která by byla prodána do korejských restaurací.

„Moje zlatíčka netrpí hlady“, říká ochránkyně, Junk Sook. „Mohou tu se mnou žít zcela svobodně. Někteří lidé se mě neustále ptají, proč jsem zrovna já neustále veselá a usmívám se. Ale já se soustředím pouze na krmení a ochranu mých mazlíků. Já jsem v pořádku, úplně zdravá.“

Většinu financí získává žena od lidí, kteří jí chtějí podpořit. Za svůj život se musela 7x přestěhovat, díky stížnostem od sousedů (na hluk). V Jižní Koreji stále není výjimkou zabíjení psů na maso. Mezi zákazníky patří (naštěstí) výhradně starší generace místní populace.

„Moje zlatíčka nejsou hladová, mohou zde žít zcela svobodně“, vysvětluje Junk Sook.

Stará se nejen o opuštěné psy, mj. odkupuje štěňata, která by byla prodána do restaurací.

„Někteří lidé nechápou, proč jsem zrovna já pořád šťastná a usmívám se.“

„Ale já se soustředím pouze na krmení mých rošťáků. Já nemám žádné problémy a jsem zdravá!“

Podívejte se na video

Další videa Psí úsměv -ZDE-


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!