15+ geniálních lidí, kteří přišli na to, jak ochránit vánoční stromeček před jejich psy

Zábavná videa a obrázky

Přidal chrissss, dne 24. 12. 2016 ,  0x


Všichni majitelé psů nebo koček dobře vědí, že i jejich domácí mazlíčky občas chytne rapl. Jednou z ideálních příležitostí je období výzdoby vánočního stromečku, kdy si pes snadno „splete“ vánoční stromek s novou hračkou.

Stačí vteřinka nepozornosti a pes či jiný domácí chlupáč skočí na stromek nebo ho svrhne jiným způsobem. Ale máme pro Vás dobrou zprávu! Existuje hned několik způsobů, jak vánoční stromeček ochránit a tím třeba i zachránit celé Vánoce.

Nyní již nemusíte vybírat mezi domácím mazlíčkem s rozbitými ozdobami kolem stromku a krásným neporušeným vánočním stromečkem bez psa/s omezováním pohybu psa.

Máte svůj způsob, jak ochránit vánoční stromek? Určitě sdílejte a pochlubte se s námi! ツ

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

BONUS: Psí vánoční video

#25


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!