12 psúžasných psích úsměvů s upřímným výrazem

Zábavná videa a obrázky

Přidal Fronto, dne 16. 07. 2017 ,  0x


Náročný den? Nemějte obavy, Psí úsměv je tu, aby Vám zlepšil den! Roztomilost a zajímavé příběhy o psech Vám přinášíme každý den, ale dnes tu máme ještě něco víc - Psí úsměv na druhou.

Podle americké studie (univerzity Yale) z roku 2014 se všem lidem, vystavěným roztomilým psům či dětem, sníží agresivní sklony a mají prokazatelně vyšší touhu se usmívat. Pojďte si to se Psí úsměv prověřit!

Poznámka autora článku: Možná se některým z Vás bude zdát, že to psy může bolet. Ale představte si, že Vám někdo lehce sroluje tvář... Nehledě na to, že psi oproti lidem mají v kožní řase mnohem nižší citlivost. S týráním zvířat více hraničí škubání za škrťák (typ obojku) při výcviku.


směje se pes psí úsměv u psa 1

směje se pes psí úsměv u psa 2

směje se pes psí úsměv u psa 3

směje se pes psí úsměv u psa 4

směje se pes psí úsměv u psa 5

směje se pes psí úsměv u psa 6

směje se pes psí úsměv u psa 7

směje se pes psí úsměv u psa 8

směje se pes psí úsměv u psa 9

směje se pes psí úsměv u psa 10


Podívejte se na: Video Psí úsměv


směje se pes psí úsměv u psa 11

směje se pes psí úsměv u psa


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!