12 oblíbených psích plemen s jejich slogany, které Vás pobaví

Zábavná videa a obrázky

Přidal amanu44, dne 12. 12. 2016 ,  0x


Mnoho plemen je díky stereotypům zaškatulkováno, jako třeba pitbulové se svojí krvežíznivostí. A jak všichni pejskaři ví, většina mýtů o psech jsou hlouposti. Na zajeté stereotypy o psech se soustředí poslední ilustrace od kreslířky Laury P.

„Mnoho lidí, které znám říká, že by chtěli psa, ale rozhodně si nepořídí dobrmana, pitbula, rotvajlera atp., protože věří, že tato psí plemena jsou příliš agresivní.

Osobně si myslím, že je pravda, že každé psí plemeno má různé vlastnosti a rysy chování. Ale na druhou stranu, když je dobrý výcvik i výchova, tak každý pes může být vhodný k dětem“, říká svůj názor autorka ilustrací.

#1 Pitbul

#2 Husky

#3 Kříženec

#4 Welsh Corgi

#5 Mops

#6 Zlatý retrívr

#7 Německá doga

#8 Čivava

#9 Labradorský retrívr

#10 Jezevčík

#11 Buldok

#12 Francouzský buldoček


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!