10+ těch nejoriginálnějších tetování psů

Kuriozity

Přidal norfi, dne 30. 01. 2017 ,  0x


Pes není jen domácí mazlíček. Vůbec mu nezáleží na tvé kariéře, na tvém zdraví, pohlaví, sexuální orientaci, vůbec neřeší vady. Bude Tě milovat a neklade si žádné podmínky.

Jak většina z nás dobře ví, ztráta psa je pro pejskaře srovnatelná se ztrátou blízkého člověka. Právě kvůli tomu, aby jim vzdali čest a úctu, tihle majitelé si je nechali zobrazit na své tělo…

Psí Úsměv pro Vás vybral originální psí tetování. Co na ně říkáte?

Komentář autora

Osobně tetování rád nemám. Občas se mi líbí nějaké decentní vzory. Nikdy bych si tetování nenechal udělat... Názor jsem ale změnil po ztrátě své fenky labradorského retrívra Jess. Přemýšlel jsem nad tím několik měsíců - jaké tetování zvolit. Nyní jsou z měsíců již roky. Stále váhám, uchovávám ji v duši, nevím, zda je vhodné ji znázornit na své tělo. Nejspíše bych zvolil jen písmem její jméno… Co si myslíte Vy?

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!