Žena letěla 9700 km, aby adoptovala psa, který jí zachránil před útokem, po týdnu ale přišlo překvapení…

Kuriozity

Přidal armi32, dne 23. 01. 2017 ,  0x


Dovolená je určená k relaxaci, odpočinku, poznání nových míst… Ale pro studentku Georgii Bred dovolená na Krétě ideální nebyla. Před noční můrou jí zachránila fenka, nad kterou po návratu domů nemohla přestat přemýšlet.

Vše začalo v podvečer na pláži, kde Georgie právě začala uklízela věci a připravovala se na cestu za rodiči do apartmánu. Na pláži zůstala jako poslední, chtěla totiž v klidu sledovat západ Slunce. Zpovzdálí zahlédla dva mladíky, proto se rozhodla, že raději půjde na apartmán. Chlapci (vzhledově cca 25 let) se Georgie zeptali, zda s nimi chce jít na drink. Jakmile odmítla, začali k ní být agresivní. V tom se ale přihnala pouliční fenka a mladíky zastrašila, jednoho z nich lehce poranila na ruce.

„Když jsem se vrátila domů, nemohla jsem na tu opuštěnou fenku přestat myslet,“ vypráví Georgie B. „Vzala jsem první let zpátky na Krétu, ale bylo to možné až za dva týdny. Byl to velký risk. Fenku jsme nemuseli vůbec najít. Ale jakmile jsem jí zahlédla na pláži, byl to ten nejúžasnější pocit v mém životě...“

Za letenky, veterinární ošetření a další výdaje dala Georgie společně s rodiči desítky tisíc korun (více než 1000 liber). Po příletu do domoviny (Velké Británie), ale následovalo největší překvapení, a to přesně za týden v novém domově, fenka Pepper vrhla 6 štěňat!

Georgia byla na dovolené na Krétě, kde jí napadli dva mladíci

Tahle opuštěná fenka Pepper jí zachránila, útočníky zahnala

Georgia na Pepper nemohla přestat myslet, vrátila se za ní na Krétu a odvezla si jí domů

Adopce vyšla na desítky tisíc korun a dlouhé hodiny administrace

Ale největší překvapení? Za týden po příletu fenka nadělila 6 malých dárečků


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!