Pes si zamiloval plyšáka Santa Clause, jeho reakce na živého Santu obletěla USA

Zábavná videa a obrázky

Přidal amanduel, dne 29. 11. 2016 ,  0x


Fenka shiba jménem Kia si oblíbila plyšového Santa Clause, přitom jí vůbec nezáleželo na tom, zda jsou Vánoce anebo léto. A tak se její majitelé rozhodli, že jí vezmou za „opravdovým” Santa Clausem. Její reakce na Santu obletěla celou Amerikou!

„Ona je z toho plyšáka totálně unešená. Každý den s ním chodí v podstatě pořád a všude. Když se s manželem díváme na Tv, tak Kia přijde k nám, dá plyšáka Santy na gauč, líže ho a přitom kouká na nás.”

„Když jsme se dozvěděli, že je v místním obchodním centru Santa Claus, který se fotí s domácími mazlíčky, bylo jasné, že tam musíme s Kiou také. K Santovi tam chodí se psy celkem hodně lidí, byla vcelku velká fronta.”

„Fotografovi jsme dali 30 dolarů (cca 700 Kč), aby nám pořídil dokonalý snímek. Investice rozhodně nelitujeme ani trošičku. Fotografii, s nyní již velmi známým WoW efektem, jsme sdíleli na internetu a stala se virální. Určitě byla díky Santovi tím nejvíce nadšeným psem ze všech.”

Shiba jménem Kia je plyšovým Santou doslova posedlá, pořád si ho nosí, přitom jí vůbec nezáleží na ročním období

„Když se s manželem díváme na Tv, tak Kia přijde k nám, dá plyšáka Santy na gauč, líže ho a přitom na nás roztomile kouká.”

Když se manželé dozvěděli o Santovi v obchodním domě, který se fotí s domácími mazlíčky, prostě jsme tam MUSELI Kiu vzít.

„Prostě k němu skočila a nemohla se na něj přestat dívat. Její WoW efekt se stal virálním.”

 


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!