Neznámý majitel nechal v Brně opuštěná 4 měsíční štěňátka, pomozte jim najít nové majitele

Smutný pes

Přidal nudo, dne 8. 11. 2016 ,  0x


Včera v ranních hodinách nechal neznámý pachatel na zastávce DPB v ulici Velkopavlovická opuštěná 4 štěňata, která zanechal v kartonu. Jde o čtyři fenky, které aktuálně hledají novou adoptivní rodinu.

„Jedním z rodičů roztomilých štěňat je pravděpodobně labrador, protože se mu podobají asi nejvíce“, řekl mluvčí strážníků městské policie Brno.

Na krabici bylo napsané i datum: 4. 10. 2016, což je nejspíše datum narození štěňat. Krabice byla zespodu vystlaná, pravděpodobně, aby se zabránilo nachlazení štěňat. Čtyřměsíční fenky jsou v dobrém fyzickém i psychickém stavu. Ovšem jejich majitel se nezachoval správně.

„Jejich stav nic nemění na faktu, že chovatel porušil nejen zákonnou povinnost, ale také povinnost morální, se o štěňata postarat“, doplnil mluvčí Policie Brno.

Fenky byly aktuálně přemístěny do útulku, již se přihlásili dva první potencionální zájemci o jejich adopci. Štěňata jsou odčervená, odblešená a plná síly. Každé z nich váží cca 2,5 kg a netrpí žádnou fyzickou či psychickou disbalancí.

Pokud máte o štěňátka zájem, můžete si je přijít osobně prohlédnout a popř. odvézt z útulku v Brně. Aktuálně jsou na stránkách útulku v nabídce všechna 4 štěňata viz. MPB v ulici Palcary. Štěňátka si budou (dle vyhlášky) muset projít týdenní karanténou, ovšem osobní návštěva je dle vyjádření Policie Brno možná ihned. V případě zájmu můžete volat na tel. 541 420 111.


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!