Krmí přes 80 opuštěných psů, protože neunese myšlenku, že by hladověli

Kuriozity

Přidal frikolka, dne 14. 12. 2016 ,  0x


Michael J. B. nakrmí denně přes 80 psů z ulice. Michael (48 let) aktuálně žije na Tajlandu, opuštěné psy z ulice krmí jíž šestým rokem.

Opuštění psi dostávají různé suché krmivo. Ale granule jim Michael nikdy nedává samotné, obvykle přidává pár lžiček olivového oleje, rýži, vařené kuře nebo dušené ryby. Ke psům chodí 2x denně, a to cestou do práce a  poté zase na cestě zpět domů. Michael pracuje v restauraci, takže další opuštěné psy krmí i během dne.

„Když je vidím, je mi hrozně smutno. Chci je všechny zachránit“, svěřuje se Michael. „Nejvíce mě mrzí, když vidím jednoho opuštěného psa, který nepatří k žádné psí smečce. To totiž znamená, že se ho někdo zbavil, což se bohužel stává celkem často. V autě vždycky vozím čerstvé jídlo a vodu, jakmile cestou z práce či do práce narazím na psa, ihned zastavuji a nakrmím ho… Pro případ potřeby s sebou pořád nosím i nějaké léky, obvazy atp.“

„Měsíčně za opuštěné psy utratím kolem 1500 dolarů (více než 30 000 Kč, pozn.), a to nepočítám návštěvy veterináře. Dostávám příspěvky od lidí, většinou to příspěvky pokryjí. Našel jsem nový domov pro 30 nebo 40 psů, a to nepočítám mých 13, které mám doma“, doplňuje Michael.

Michaela můžete sledovat na jeho Facebooku.

Michael denně nakrmí přes 80 opuštěných psů

Psi si dopřávají suché krmivo, ke kterému Miachael přidává pár lžiček olivového oleje, rýži, vařené kuře či dušené ryby

Tenhle 48 restauratér tímhle způsobem pomáhá zatoulaným a nechtěným psům již 6 let

„Je mi smutno, chci jim všem pomoct.“

„Především, když vidím samotného psa, který není součástí žádné psí smečky. V praxi to znamená, že ho jeho majitelé vyhodili pryč. To je tady na Tajlandu celkem běžné.“

„Vždy mám v autě připravené jídlo a čerstvou vodu.“

„Jakmile cestou narazím na opuštěného psa, ihned zastavím a nakrmím ho.“

Michael s sebou pro případ potřeby vozí i vlastně vyrobenou psí lékarničku.

„Měsíčně za opuštěné psy utratím kolem 1500 dolarů“ (více než 30 000 Kč, pozn.)

„30ti až 40ti psům jsem pomohl najít nový domov, a to nepočítám mých 13.“

„Myslím, že by nikdo neměl psa kupovat - adoptujte!“


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!