Energický Barney hledá nové majitele

Přidal aja, dne 18. 06. 2019 ,  0x

Energický Barney hledá nové majitele

Velmi energický a loajální Barney je ideální pes pro velmi aktivní majitele. Bullové mají svůj typický drive a pozitivní a přátelské sklony k lidem. Barney má velké srdce, obrovskou nebojácnost a tah na branku.

Pokud ho někdo ale bude nevhodně provokovat, moc dobře ví, jak se má bránit. Barney je už k adopci delší dobu a postrádá rodinu, která by se ho natrvalo ujala. Ostatní psy naprosto ignoruje, tedy až do té doby, než naruší jeho osobní prostor.

Jak už jste si asi všimli, je křížencem i labradorského retrívra, po kterém zdědil lásku k aportování. Jakmile se něco rychle hne, ideálně co největší klacek, musí ho rychle polapit a donést svému psovodovi.


Jakmile plní nějaký povel, vždy ho provede na 1000 %. Ke svému životu potřebuje člověka, který s ním bude chodit plavat a aportovat.


Vlastnosti Barneyho

  • je čistotný
  • ostatní psy ignoruje (nevyvolává konflikty, ale dokáže se bránit)
  • je kastrovaný, čipovaný a odčervený
  • má mezinárodní pas pro cesty do zahraničí
  • miluje kousání do peška a aportování


Máte zájem o adopci Barney? Napište něco o sobě!

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!