Zkontrolujte, které typy koček jsou dražší

Přidal mariam, dne 2. 07. 2021 ,  0x


Mnoho lidí je pro kočky velmi nadšených, ale neodvažují se je chovat, částečně proto, že chov koček je příliš drahý! Veterinář Xiaoming je typickým představitelem, nemůže si to dovolit, natož chovat kočku!

Nemluvě o těchto plemenech koček. I obyčejné pastevecké kočky mohou stát jejich vztyčení hodně. Následující veterinář Xiaoming představí několik koček, které spalují více peněz, aby se chudý lopatový důstojník vyhnul blesku.

1. Kočka se sklopným uchem

Skládaná kočka vypadá velmi roztomilá a má velmi dobrou osobnost, jako anděl se složenými křídly. Cena čistokrevné skládací kočky se pohybuje kolem 5 000 až 7 000 juanů. Jejich získávání je však nejen drahé na nákup, ale také drahé na pozdější získání.

Nejprve se kočky skládají s křivicí a pravděpodobnost onemocnění je velmi vysoká. Když onemocní, bolest je bude i nadále mučit. Lopatkový důstojník se o ně musí nejen čas od času postarat, ale také je léčit. Samotná cena řady vyšetření a ošetření je bolest hlavy.

Veterinář Xiaoming ve skutečnosti nedoporučuje kupovat kočky se zavěšenými ušima. Doufám, že pokud chováte kočky se zavěšenými ušima, aniž byste o tom věděli, musíte se o ně starat a neopouštějte je jen proto, že jsou nemocní.

2. Bezsrstá kočka

Cena bezsrstých koček je také dražší. Jejich zvláštností je přesně to, kde pálí peníze: bez srsti.

Je to proto, že nemají vlasy, takže pokožka je snadno infikována kožními chorobami. Chcete-li vychovávat bezsrstou kočku, musíte se obvykle starat o její pokožku a nanést na ni krém.

Pokud si je například vezmete v létě ven, musíte jim připravit „krém na opalování“. Musím říci, že mnoho lidí tuto léčbu nemá.

3. Maine Coon

Myslím, že všichni jsou obeznámeni s mainskými mývalími kočkami, koneckonců velikost této kočky je největší mezi kočkami. Mnoho mainských mývalích koček je větší než psi.

Není těžké vidět z jeho tvaru těla, že jeho chuť k jídlu je také velmi obrovská, protože lidé chtějí růst svých těl. Jeho příjem potravy je asi třikrát vyšší než u běžných koček. Takto samotné měsíční náklady na jídlo stačí k tomu, aby odradily některé lopaty.

4. Ragdoll kat

Loutková kočka je ve světě koček víla a její vlasy jsou na dotek docela dobré. Možná mají pohádkové kočky pohádkovou chorobu. Ragdollské kočky patří k těm nemocným kočkám.

Jejich střeva a žaludky nejsou příliš dobré. Pokud jsou krmeni nesprávně, mohou mít některé nežádoucí účinky, jako je zvracení a průjem. Proto by jim měl pracovník lopaty poskytnout také gastrointestinální péči. Kromě toho jim také občas musíme věnovat péči o krásu a péče o vlasy také vyžaduje spoustu výdajů.

5. Kráva kočka

Ačkoli kráva kočka není tak drahá jako výše zmíněné kočky a nemá část svých výdajů, jako je ošetřovatelství a lékařské ošetření, proč je také na seznamu? Jen proto, že se tomu říká druhá ha světa koček, by tomu měl rozumět každý.

Kravská kočka má velmi živou osobnost a má také geny předků při demolici domu. Pokud dnes poškrábáte pohovku, zítra si kousnete boty. Každopádně věci, které lze odstranit, rozhodně nebudou uvolněny. Chov krávy a kočky se rovná výchově huskyho. Říkáte, že spalování peněz nespálí peníze?

Výše uvedených je několik málo koček, jejichž chov je nákladnější, a který vám představil veterinář Xiaoming.

I když mohou být drahé, mají také mnoho výhod. Doufám, že bez ohledu na to, jaké plemeno koček chováte, budete se o ně dobře starat a po jejich rozmnožování je nejen vyhodit. Toto je extrémně nezodpovědné chování! Kromě toho chce veterinář Xiaoming apelovat na všechny, aby dali toulavým kočkám domov tím, že si místo nákupu adoptují.Read more at:formal dresses australia | formal dresses adelaide


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!