"Výhody" vlastnictví psa jsou "vědecky podložené", tomu nevěřte

Přidal mariam, dne 23. 05. 2022 ,  0xV posledních letech majitelů psů přibývá, a tak to lidem muselo přinést spoustu výhod! Opravdu po pochopení redaktor zjistil, že výhod vlastnictví psa je opravdu mnoho a některé z nich jsou vědecky podložené.Věřím, že ať už jste pejskaři nebo vy, kteří psa nevlastníte, budete se cítit velmi dobře po přečtení!

① Nálada je uvolněná a tlak není tak velký

Psi jsou léčiví andílci, vždy dokážou svým majitelům přinést štěstí a sluníčko, takže se cítí velmi uvolněně. I když jsem byl přemožen tlakem života a práce, vidět doma tak roztomilého člověka, moje potíže se okamžitě snížily o více než polovinu.

Je to tak úžasné, nevěřte tomu. V roce 1980 studie ukázala, že hraní se psem a jeho hlazení může snížit krevní tlak a srdeční frekvenci a uvolnit svaly, a proto se cítíte uvolněně.

② Odolnost je zlepšena a tělo je mnohem zdravější

Pokud je pes pravidelně odčervován, očkován a koupán, může majitel zjistit, že čím déle bude pes vychován, tím lepší bude vaše postava, což je také založeno na důkazech.

Protože je potřeba psa často venčit, majitel dostane pohyb a fyzická zdatnost bude mnohem lepší. Možná, že než jste vychovali psa, byli jste líní jít ven na odpočinkový den, ale po výchově psa vás pes bude pobízet ke cvičení, protože venčení psa je nezbytnou součástí výchovy psa.

Psi navíc své páníčky většinou rádi olizují, což má vliv i na zdraví majitele. Někdo může říct, že psí sliny jsou tak špinavé, že je od nich často olizován a majitel musí snadno onemocnět.

Ve skutečnosti tomu tak není. Psí sliny mají určitý podpůrný účinek na lidský imunitní systém. Stejně jako pes obvykle olizuje svého majitele úmyslně nebo neúmyslně, zesílí odpor majitele. Nemyslete si, že mluvím nesmysly. Tohle je Arizona, USA Závěry univerzitních vědců jsou vědecky podložené.

③ Snížení osamělosti a zlepšení štěstí

Moderní lidé mají nejrůznější problémy. I když je doprovázejí členové rodiny a přátelé, je nevyhnutelné, že se budou cítit osamělí. Protože každý má svá malá tajemství a nemůže je prozradit ostatním, zdají se v této době velmi osamělí.

Pokud ale vlastníte psa, je vaším nejlepším posluchačem.Je ochoten být vaším emocionálním odpadkem, poslouchat vás, jak si stěžujete na nejrůznější nepříjemnosti, a budete mít pocit, že se vaše štěstí hodně zlepšilo.

④ Nechte mistra získat nějaké přátele

I když nejste moc dobří v chatování s cizími lidmi, pokud vedete psa, najdou se lidé, kteří mají psy rádi, nebo si s vámi přijdou popovídat, nebojte se žádného tématu , protože máte oba rádi lidi se psy.

Možná jsou vaše kruhy jiné a nemáte šanci se navzájem poznat, ale protože máte rádi psy, můžete se stát přáteli.

Nemyslete si, že je to nesmysl. Studie na 700 lidech ve Spojeném království zjistila, že lidé, kteří vlastní psa, se zdají být přístupnější a atraktivnější než ti, kteří psa nevlastní.

Vlastnit psa je dobré pro osobní kouzlo. Jsou svobodní přátelé nadšení?

Vlastnictví psa má mnoho výhod, mnohem více než výše uvedené. Přestože výchova psa má mnoho výhod, výchova psa není nijak zvlášť jednoduchá záležitost. Má na svědomí malý život. Majitelé domácích mazlíčků musí stále zvážit mnoho faktorů, než se rozhodnou, zda je vychovat nebo ne.

Stejně jako následující nevýhody výchovy psů mnohé lidi odradí.

1. Do 1 roku budou psi zlobiví, když vaše svěžest vyprchá, zbyde vám jen rozebrání domu, neposlušní a pomočování, ze kterého bolí hlavně hlava.

Štěňata potřebují více tréninku a chopte se svého zlatého období výcviku.Pokud je neučí dobře, bude vás v dospělosti více bolet hlava. K výcviku psů je potřeba zvládnout metodu, a sladit nějaké pochutiny, efekt je lepší, doporučuji tyto "lyofilizované granule kachního masa", surovinou jsou čerstvá kachní prsa, 0 přidané, zdravé a výživné, psi mají rádi jíst.

2. Mnoho psích mazlíčků má skleněné žaludky, zvláště štěňata. Pokud nebudete opatrní, budou se tahat a zvracet. Vzít je k lékaři a starat se o ně bude stát spoustu peněz. Bolí na to myslet.

3. Vychovat psa chce energii a čas.Přece jen venčení psa zabere hodně času.Pokud nemáte štěně, jste unavení a po deseti dvaceti minutách venčení chcete domů.

4. Sice se říká, že vychovají psa, chudí a chudí ho vychovávají a bohatí ho vychovávají, ale jakmile onemocní, náklady jsou opravdu velké.Viděl jsem, že někteří majitelé psa opouštějí, protože je pes nemocný Je to kruté.Před výchovou psa ještě musíte zvážit, zda to zvládnete.

Nejlepší je samozřejmě, když může být pes zdravý.Pokud si nekoupíte nemocného psa, je odkázán hlavně na krmení majitele, hlavně co se stravy týče.Takzvané „nemoc jde z tlamy“.

Pro každodenní krmení můžete jako základní krmivo zvolit zdravé a výživné krmivo pro psy.Například toto „pet rate dog food“ má přes 73 % živočišných surovin, vysoký podíl živočišných surovin, bohaté na bílkoviny a různé druhy zeleniny a ovoce.Přidávají se speciální bylinné přísady, které pomáhají snížit požár a zlepšit vstřebávání trávicího systému a výživa je vyvážená a komplexní.Read more at:online formal dresses australia | cheap formal dresses melbourne


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!