Ukazuje se, že psi jsou z těchto věcí "vystrašení" a mnoho majitelů je hloupých a neví

Přidal mariam, dne 10. 05. 2022 ,  0xAť už se jedná o začínajícího pejskaře nebo pejskaře, který už nějakou dobu chová psy, doporučuje se podívat na tyto věci, kterých se psi bojí, snažit se jim v procesu výchovy psů vyhýbat nebo utišit psí emoce v předem, buďte opatrní Bolí to jeho psychiku.

1. Bouřkové počasí: Psi se budou bát tohoto náhlého hlasitého hluku. Někteří psi se budou strachy skrývat. Důstojník lopaty se může dotknout zad psa, aby uklidnil jeho emoce.

2. Procházka po skleněném mostě: Občas vidím, že někteří majitelé berou své psy na procházku po skleněném mostě na internetu a psi jsou tak vystrašení, že nemohou chodit. Je to proto, že psi se obecně bojí výšek a jejich nohy budou slabé, když uvidí chodidla viset ve vzduchu. , Pokud se váš pes bojí výšek, nezkoušejte to na lehkou váhu.

3. Odpalte petardy: Kromě toho, že se bojíte zvuku odpalovaných petard, se bojíte i jisker petard, které vyděsí psa, aby pobíhal.

4. Stříhání drápků: Drápy psa jsou jeho „ostrou zbraní". Někteří psi se stříhání drápků příliš bojí. Mají pocit, že místo stříhání drápků musí drápky stříhat a zoufale se potýkat, čímž se jejich majitelé hořce usmívají. V nehtech psa jsou krevní rýhy.Pokud je pes velmi odolný, nebuďte příliš násilní, můžete ho předat profesionálovi.

5. Koupání: Někteří psi se vody bojí a koupání velmi odolávají.Když uslyší koupání, schovají se, majitelé je popadnou a musí se bránit, než je dají do vany. Pes se však odmítá koupat, často proto, že ho majitel koupe nesprávným způsobem a zanechává stín. Je přirozené, že se brání.

6. Psi větší než on: Někteří lidé říkají, že některá štěňata se velkých psů vůbec nebojí. Když je potkají, štěkají a spěchají. Ve skutečnosti je to také výraz jejich strachu. Při pohledu na velkého psa se pes v srdci bojí, bojí se, že nebude schopen bojovat, a tak několikrát zaštěká a předstírá, že je velmi silný, nebo může mít pocit, že se nebojí podpory majitele, který je běžně známý jako „psí boj proti lidem“.

7. Silní muži: Mnoho psů se kromě svých majitelů bude bát, když uvidí statného muže, a nevědomky ustoupí.Možná jsou odrazováním šokováni a cítí trochu strach.

8. Injekce: Mnoho psů se injekcí bojí, nereagují na šťouchnutí a po pár sekundách vyvolávají emotikony, což je opravdu zábavné. Očkování a injekce jsou nevyhnutelné, takže se můžeme spolehnout jen na toho, že to uklidní ten posraný lopatový důstojník.

Když si vezmete svého psa na injekci, můžete si přinést nějaké lahodné občerstvení, abyste odvedli pozornost psa. Doporučujeme „Kuře a hranolky.“ Čerstvá kuřecí prsa jsou obalena kolem sladkých brambor, které jsou výživné a chutné a psi je rádi jedí ..

9. Hlad: Pro psa je jídlo příliš důležité.Pokud mu majitel nedá jídlo a nechá ho hladovět, bude se velmi bát.Věřím, že pejskaři milovníci sraček takhle psy strašit nebudou.

Dnešní psi nemají žádnou silnou predační schopnost a žádné predační prostředí. Mohou se spolehnout pouze na krmení svých majitelů. Proto musí lopatový úředník psa nakrmit včas a dát mu výživné a lahodné vysoce kvalitní krmivo pro psy. Zlepšete štěstí svého psa.Read more at:evening dresses melbourne | formal dresses online


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!