Tato jídla jsou pro „psy“ „lidskými pochoutkami“ a vydělávají se jejich pojídáním

Přidal mariam, dne 5. 05. 2022 ,  0x


Pes je tak nenasytný, mnoho jídla jsou před ním lidské lahůdky. Dnes se podíváme na to, ze kterých potravin může pes slintat a jeho tělu je po snězení prospěšné a co jíte, to si vyděláte!

PS: Přestože jsou tato jídla dobrá, nemůžete krmit příliš mnoho najednou a nejezte každý den stejné jídlo. Můžete se stravovat komplexněji, když se budete střídat.

Zelenina:

1. Mrkev: Bohatá na vodu a vitamín A, je dobrá na vlasy a oči.Doporučuje se vařit před krmením.

2. Brokolice: Vařená brokolice, bohatá na vitamíny, vlákninu a stopové prvky, je velmi dobrá.

3. Dýně: Prospívá trávicímu ústrojí a močovému ústrojí.Psy se zácpou můžeme krmit střídmě, což může zvlhčit střeva a vyprazdňovat.

4. Okurka: Díky velkému obsahu vody může pomoci psům doplnit vodu, což je velmi vhodné pro psy, kteří neradi pijí vodu.

5. Zelí: vysoký obsah vody, může zlepšit suchou pokožku a podpořit metabolismus pokožky.

Ovoce:

1. Jablko: Obsahuje vitamíny, hodně vlákniny, napomáhá gastrointestinální motilitě a má detoxikační účinek.

2. Banán: nízkokalorický, bohatý na vitamíny a draslík, snadno stravitelný a má projímavé účinky.

3. Borůvka: Pro psy velmi bezpečné ovoce, obsahuje spoustu antioxidantů a vitamínů.

4. Vodní meloun: Má vysoký obsah vody.V létě můžete psovi dát nějaké jídlo na doplnění vody.

5. Hrušky: odstranění tepla a snížení ohně, s velkým množstvím vody, pokud má pes slzy, můžete trochu sníst s mírou.

maso:

1. Kuře: nízký obsah tuku a vysoký obsah bílkovin, snadno stravitelné a vstřebatelné.

2. Kachní maso: Má chladnou povahu a dokáže odvádět teplo a snižovat požár.Někteří psi se mohou snadno rozzlobit a mít zácpu, když jedí maso, takže místo toho mohou jíst kachní maso.

3. Hovězí maso: Obsahuje esenciální aminokyseliny pro psy, nízký obsah tuku, dobré pro silné kosti a silné tělo.

4. Ryby: vysoký obsah bílkovin, bohaté na nenasycené mastné kyseliny EHA, EPA, dobré pro pokožku, ale pamatujte na to, abyste si vybrali trny, aby se nezasekly.

5. Jehněčí maso: teplé povahy, vysoké nutriční hodnoty, může zlepšit imunitu a v zimě pomáhá chránit před chladem.

Poznámka k dietě psů:

① Rozmanitost jídla

Někteří majitelé vyrábějí pro své psy domácí krmivo pro psy a budou dbát na rozmanitost krmiva, ale nezapomeňte je míchat vyváženým způsobem, jinak budou psi po dlouhodobém jídle podvyživení. výživu sami.

Někteří majitelé budou krmit své psy psím žrádlem, ale pokud jedí jen psí žrádlo, psa to dlouho omrzí. Obvykle mohou použít nějaké čerstvé krmivo jako doplňkové krmivo pro psa, aby může jíst komplexněji.

Základní krmivo pro psy by mělo volit nutričně vyvážené a kvalitní krmivo pro psy a pes bude po jeho konzumaci zdravější. Zde doporučujeme "Pet Rate Dog Food", 5 druhů masa + 4 druhy ovoce a zeleniny , vědecká kolokace, bohatá a vyvážená výživa, velikost částic Střední, dobrá chutnost, psi rádi jedí a je velmi zdravé, a hodnocení majitele je velmi vysoké.

② Vyzkoušejte nové potraviny v malých množstvích

Psí žaludky jsou velmi křehké a existují individuální rozdíly. Není to pes někoho jiného, ​​kdo to nejí dobře, a váš pes to žere dobře, takže je to poprvé, co dáváte svému psovi nové jídlo, a porce by měla být malá. uvidíme, jestli to může přijmout..

Pokud ho dáte příliš mnoho najednou, snadno se může stát, že budete mít žaludeční nevolnost, zvracení a průjem, což nestojí za zisk.

③ Mějte některá probiotika doma

Psi jsou náchylní na gastrointestinální problémy. Některá probiotika si můžete připravit doma, abyste se vyhnuli tomu, že pes někdy sní nesprávnou potravu nebo má zažívací potíže, průjem a zvracení. Doporučujeme „Oblíbená probiotika“, s obsahem bakterií až 25 miliard a 4 hlavní bakteriální skupiny Vědecké kolokace podporuje reprodukci prospěšných střevních bakterií a chrání zdraví střev psů.Read more at:blue formal dresses | green formal dresses


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!