Takhle venčit psa, pes to nevidí! Už tyhle "chyby při venčení psů" nedělej

Přidal mariam, dne 18. 07. 2022 ,  0xJednou z věcí, kterou musí majitelé psů dělat každý den, je venčení psa. Na běžné venčení se nedívejte, ale obsahuje velkou pozornost. Některé způsoby venčení psa jsou špatné. Pokud majitel psa takto často venčí, pes ho neuvidí.

Netizen 1: Před dvěma dny jsem dědovi daroval malého labradora. Je velmi hubený. Bál jsem se, že pes bude kvůli jeho energii zdemolován. Připomněl jsem dědovi, aby ho vzal ven na procházku, až budu mít čas. ukázalo se, že příliš přemýšlím. Dědeček měl vždycky moc rád sport.Po výchově malého labradora ho každé ráno bral na výstup na horu.Pejsek byl tak unavený,že odmítal chodit.Děda ho vzal zpátky a dvě rána lezl.Syn se schoval a děda ho chtěl vzít s sebou ven, ale přestal pracovat.

Netizen 2: Před pár dny jsem viděl zprávu, že protože pes vyděsil dítě, jeho rodič upadl psa k smrti. Jak to říct, někdo kritizuje majitele psa za to, že nedrží vodítko, a následky jsou zasloužené, někdo kritizuje rodiče dětí a myslí si, že chování je příliš hrubé. Každý má své vlastní důvody, ale je opravdu špatné nedržet lano.

① Přetížené venčení psů

Psi potřebují pohyb, ale také dbejte na množství pohybu. Stejně jako malí psi obecně choďte asi 20-30 minut, velcí psi asi 1 hodinu a dobu venčení upravte podle fyzické síly psa.

Pokud je pes stále přetěžován, bude to vyvíjet velký tlak na kosti a srdce.Čím více budete psa venčit, tím bude pes méně zdravý.

② Jízda na kole a venčení psa

Procházka se psem na kole může ve skutečnosti cítit smutek toho posraného lopatového důstojníka. Protože někteří psi hodně cvičí, trvá dlouho, než je vzít na procházku nebo na procházku, takže někteří důstojníci, kteří házejí sračky, se rozhodnou jet na kole, aby vzali psa na procházku.

Ale ve skutečnosti je tato metoda docela nebezpečná, ať už pro psa nebo majitele, pokud se tažné lano náhodou zachytí v kole auta, majitel zakopne a pes může být také přimáčknut.

③ Venčení psa při pohledu na telefon

To je norma pro mnoho posraných lopatových důstojníků při venčení psů.Mobil nejde vzít z ruky a pes se prochází a kouká do mobilu.Občas kolem projede auto nebo se pes vrhne na někoho kolemjdoucího a majitel neví, co se stalo.

Venčení se psem je pohodový a příjemný proces, ale nepoužívejte ho na dvě mysli.Mobil přitáhne více pozornosti majitele.Aby se předešlo nehodám, je lepší, aby posraný lopatový důstojník mobil odložil telefon a venčit psa.

④ Venčení psa bez házení sraček

Mnoho lidí si stěžuje na to, že psi náhodně močí na veřejných místech. Ve skutečnosti je hlavním důvodem to, že majitel venčí psa bez lopaty, je špinavý a ovlivňuje náladu ostatních.

Venčení psů a šoupání psů je základní morálka chovatelů psů.Když jste šťastní,neměli byste blokovat ostatní,aby více lidí psy tolerovalo.Doufám,že psí lopatáři dokážou na sobě odvést dobrou práci a vychovávat psy v civilizovaném způsob.

⑤ Venčení psa bez vodítka

V dnešní době mnoho lidí venčí psy a má povědomí o vodítku, což je koneckonců první krok v civilizované výchově psů. Ale pořád se najdou někteří zarputilí sráči, kteří mají pocit, že jejich psi nebudou kousat lidi, malí psi nebudou strašit lidi atd., takže psům nedávají vodítko.

Vodítko je záchranné lano psa.Psa může srazit auto, kopnout kolemjdoucí nebo sežrat jedem na krysy atd., což každou minutu ohrozí život psa, proto ho nezapomeňte přivázat. pes při venčení psa.na tažném laně.

Je potřeba vypěstovat dobrý zvyk nosit psovi při venčení vodítko a dávat mu najevo, že ven může, jen když je na vodítku. Někteří psi budou odolnější vůči provazům, lopatový důstojník může trénovat předem doma, pokud je pes ochoten na vodítko, dejte mu malou odměnu a bude lépe přijat.

⑥ Venčí psa, jakmile je plný

Někteří posraní lopatičtí důstojníci vyvedou psa ven poté, co se pes nasytí, což není správné. Psi, kteří cvičí po jídle, mohou snadno způsobit torzi žaludku, která může být v těžkých případech smrtelná.

Doporučuje se vyvenčit psa 1-2 hodiny poté, co pes dojedl, nebo ho nakrmit po procházce se psem, aby nedošlo k ovlivnění zdraví psa.

Psí žaludek je ze své podstaty křehký, proto mu nezpůsobte nevratné poškození některými nesprávnými způsoby venčení psa. Vzhledem k tomu, že psí žaludek navíc není dobrý, měli byste v běžném čase věnovat zvýšenou pozornost jeho stravě.Doporučuje se krmit ho nějakým psím krmivem, které je dobré na trávení a prospívá žaludku.Read more at:formal dresses australia | long formal dresses online australia


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!