Řešení pro podzimní střevní a kožní problémy

Přidal mariam, dne 28. 06. 2022 ,  0xKaždá sezóna má své potíže.

Léto skončilo, přichází podzim, z horkého léta do chladu.

Majitelé domácích mazlíčků ale na ostražitost nedají dopustit.

Teplotní rozdíl mezi ránem a večerem se zvětšuje a psi a kočky se snadno nachladí

Přes den sice ještě svítí sluníčko, ale ráno a večer už je chladno. Zejména rodiny, které venčí své psy ráno a večer, si musí dávat pozor, aby jejich psi nenastydli. To může snadno vést k gastrointestinálnímu nepohodlí, jako je průjem a zvracení. Vodte kočku i doma, zkuste ji místo ležení přímo na podlaze nechat ležet v jejím pohodlném a teplém pelíšku a nastydnout.

Zdraví střev přímo ovlivňuje postavu psů a koček

V jedinečné tekuté prebiotické receptuře Weiyou Liquid Nutrition Enhancer mohou fruktooligosacharid FOS a přírodní ve vodě rozpustná vláknina inulin podporovat reprodukci probiotik, vyrovnávat střevní flóru, podporovat zdraví střev a snižovat výskyt střevních problémů.

Klinický experiment College of Veterinary Medicine of Texas A&M University prokázal, že po 10 dnech používání domácích mazlíčků tekutým posilovačem výživy Weiyou mají výkaly dobrý charakter, redukuje se zápach a výrazně se zvyšuje počet bifidobakterií a streptobakterií ve střevech.

Stolice je černá, suchá a páchnoucí, pokud nepoužíváte Weiyou

Po použití Weiyou je stolice středně měkká a tvrdá a nepříjemně zapáchá.

Sezónní vypadávání vlasů vyžaduje pravidelné doplňky výživy.

Na podzim je mírná teplota a příjemné klima.Dle fyziologického cyklu domácích mazlíčků je také velmi vhodný pro růst srsti, takže je to také velmi kritické období.

Proto je péče o vlasy v tomto období velmi důležitá.

Vitamíny skupiny B, EPA a DHA a další složky v přípravku Viyo Liquid Nutrition Enhancer poskytují základní živiny pro psy a kočky pro udržení funkce kožní bariéry, pomáhají kontrolovat záněty kůže, opravují a udržují funkci kožní bariéry a zlepšují hrubou srst a alergie Atopická dermatitida, sezónní dermatitida , seboroická dermatitida a další kožní problémy.

Nechte kožešinové děti znovu najít své krásné já.Read more at:formal dress for girls | short cocktail dresses


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!