Psi se těchto "trestů" velmi bojí, stačí použít jakýkoli a během několika sekund se z nich stanou "hodné děti"

Přidal mariam, dne 25. 04. 2022 ,  0x


Domnívám se, že mnoho majitelů při výchově psů trestalo, ale víte, kterých metod trestání se psi nejvíce bojí? Pokud použijete některý z následujících trestů, ze psa se během pár sekund stane „hodný chlapec“.

① „Zabijte kuře, abyste varovali opici“: Pomocí panenky nebo majitele předveďte, jaký druh trestu dostanou, když udělají chybu, aby se pes bál.

Tento trik funguje u některých psů. Pokud například pes bez rozdílu rád jí, můžete si vzít panenku, předstírat, že panenka něco snědla, a pak spadnout na zem; Chyby mají stejné důsledky.

[Příliš jemný pes se na vás může dívat jako na blázna a příště udělá stejnou chybu. To je jiná věc~]

② Zavřete „Malý černý pokoj“ k zamyšlení: Poté, co pes udělá chybu, hoďte ho do klece nebo místnosti a nechte ho přemýšlet o chybě.

Někteří majitelé dají psa do klece poté, co pes udělá chybu, nebo psa zavřou do pokoje, aby se nechal sebereflexe. Ale opravdu psi vědí, jak reflektovat? Nepovažujte psy za humánní, ve skutečnosti se bojí pouze toho, že je majitelé znovu zavřou, a bojí se, že ztratí svobodu, takže budou dělat méně stejných chyb, než aby tomu skutečně rozuměli toto chování je špatné.

Tento druh trestu má poměrně obecný účinek a někdy se může vymstít, takže se psi bojí klecí a osamocení, takže se nedoporučuje, aby hlídači posraní psy takto často trestali.

③ "Chladný a násilný", ignorujte to: Bez ohledu na to, jak je pes koketní, bude selektivně "slepý" a bude to ignorovat.

Mnoho psů se bojí chladného násilí majitele, protože pes je na majiteli velmi závislý a majitel ho ignoruje, což v něm vyvolá pocit lásky. Někdy, když pes udělá chybu, majitel se rozhodne psa ignorovat a neřekne dobře nebo špatně, ve snaze přimět psa uhodnout, kde je chyba.Tato metoda je neplatný trest.

Pes se může z neznalosti majitele uklidnit a stát se poslušným, ale je to jen dočasné, protože neví, kde je chyba a jak ji napravit, a stejně udělá příště stejnou chybu.

④ Vyndejte nástroje na bití Upozornění: přezůvky, bambusové tyče, papírové tyčinky atd., nástroje, kterými byl pes bit, se bude bát, jakmile bude vyndán.

Domnívám se, že tento druh trestu je nejběžněji používaným a nejúčinnějším způsobem, jak házet důstojníky lopatou. Protože psa dříve mlátil majitel pantoflemi, bambusovými tyčemi a dalšími pomůckami, nyní se při pohledu na takto otlučený nástroj třese a hned se neodváží pohnout.

Hořkost masa zanechává na psa špatný dojem, proto se jí bude záměrně vyhýbat. Když důstojník lopaty obvykle učí psa, nepodávat mrtvou ruku, trochu psa varovat a tón je přísnější.

⑤ Zuřivě na to křičel: Nechtěl jsem nic udělat, křičel jsem na psa a snažil se ho probudit.

Někteří majitelé své psy opravdu milují tak, že se zdráhají je bít, ale někdy se tak rozzlobí, že jim musí vynadat. Protože jsou psi citlivější na sluch, bojí se hlasitých zvuků, takže když majitel na psa zuřivě křičí, pes se také stane poslušným kvůli strachu.

Pes nemusí rozumět tomu, co majitel myslí, ale může posoudit jeho náladu podle jeho tónu a výrazu, aby věděl, že udělal něco špatného, ​​aby majitele rozzlobil. Aby pes nebyl znovu napomenut, neodváží se v budoucnu znovu udělat stejnou chybu.

Pokud pes udělá něco špatně, měl by ho majitel včas vychovat, jinak bude do budoucna jen stále obtížnější ukáznit. Samozřejmě, pokud pes umí korigovat a chovat se dobře, měl by ho majitel také odměňovat a podporovat jeho dobré chování.

Může to být slovní pochvala nebo odměna za svačinku Doporučuje se "zvýhodnit rychlost lyofilizované kachní maso", čerstvé kachní prso, technologií lyofilizace, maso je lahodné, chuť dobrá, pejsek miluje a je velmi zdravý.

Kromě toho, že se učíme učit psy, je potřeba dbát i na zdraví psů, protože tělo je hlavní město.Jedině zdravým tělem mohou psi vyrůstat šťastně a dobře nás provázet.

Pokud chcete, aby byl váš pes zdravý, měli byste ho nechat dobře žrát, měl by dbát na čerstvost a výživu surovin, zejména krmiva pro psy, a vybrat nějaké nutričně vyvážené a kvalitní krmivo pro psy pro psa k jídlu, jako je tento "Pop rate dog food", 5 druhů masa + 4 druhy ovoce a zeleniny, nutričně vyvážené a komplexní, dokáže udržet zdravou kůži, srst, klouby, srdce a trávicí systém psa a zvýšit vitalitu. Toto krmivo pro psy je také velmi výhodné z hlediska nákladů, velká značka je důvěryhodná, poprodejní servis je také na místě a je zde služba „vrácení, když nesníte“.Read more at: formal dresses australia | formal dresses sydney


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!