Psi rádi cítí vůni rozkroku svého majitele

Přidal mariam, dne 16. 09. 2021 ,  0x


je známo

Psi mají velmi citlivý čich

Rádi nosem objevují svět

Ale někdy najdeme

Psi rádi voní rozkrok svého pána

Toto chování je opravdu trapné

Proč psi rádi cítí vůni rozkroku svého majitele?

Seznamte se s vámi pomalu

Psi se mohou čicháním naučit mnoho věcí

Pokud pes rád čichá k rozkroku majitele

Ve skutečnosti se s vámi chce seznámit čichem

Zjistěte o sobě více

Například zdravotní stav majitele, koníčky atd.

Způsob pozdravu

můžeme to zjistit

Když se psi setkají, nejprve ucítí jejich hýždě

Toto je akt přátelství

Je to způsob, jakým se psi navzájem zdraví

Ve skutečnosti psi milují vůni rozkroku majitele

Je to stejný důvod

Pozdravuje vás svým způsobem

Chcete být blízko vás

Pokud pes miluje vůni vašeho rozkroku

Ve skutečnosti to chce být blízko tebe

I když to pro majitele nevypadá dobře

Ale psi jsou více in

Vyjádřete dobrou vůli vlastníka

Identifikujte vlastníka

Každému chutná jinak

Rozkrok je místo, kde je silný zápach

Psi mohou rozlišovat pachy

Posoudit, zda je to vlastník

Také upevňuje obeznámenost s vkusem majitele

To je u psů přirozený zvyk. Pokud je majitel znechucen tímto chováním, může ho zastavit, když vám poprvé voní, a vycvičit ho, aby nevoněl lidem v rozkroku.

Poté, co byl pes mnohokrát zastaven, pes pomalu sníží frekvenci očichávání rozkroku. Při výcviku si můžete připravit malou svačinku pro odměnu psa. Toto „nemastné kuře a hranolky“ je dobrou svačinou. Vyberte si kvalitní kuřecí prsa s farmářskými batáty, sušením při nízké teplotě, bohatou masovou chutí, bohatými bílkovinami a snadno stravitelnými a vstřebatelnými a přidejte olej z mořských ryb, při tréninku odměny Pomozte psům zkrášlit péči o vlasy a pokožku.

Pes čichající k rozkroku majitele je podle nás neslušné chování, ale v psím světě jde spíše o projev lásky a touhy být vám nablízku. Psi tak milují své pány a páni by se také měli více starat o své psy.

Psi mohou doprovázet své majitele na krátkou dobu. Pouze při dobré péči o své tělo budou psi moci doprovázet své majitele déle. Zdraví psa je do značné míry ovlivněno stravou a pro psa by mělo být vybráno kvalitní krmivo pro psy s komplexní výživou, aby se pes dobře najedl a tělo bylo zdravější.

Doporučené „krmivo pro psy bez obilí“, živočišné suroviny přesahující 73%, vysoký podíl živočišných surovin, bohatý na bílkoviny, s různými druhy ovoce a zeleniny a speciálně přidané bylinné přísady, které pomáhají omezovat požár a zlepšují trávicí systém Absorpce , vyvážená a komplexní výživa.

Chongli Dog Food se zaměřuje na bezpečnost a kontrolu kvality různých surovin. Každá surovina je otevřená a transparentní. Spolupracuje s mnoha farmami v Shandongu. Shandong má jedinečnou výhodu jako národní potravinová základna. Všechny suroviny jsou v čerstvém stavu. . Je dodán do továrny co nejdříve, takže jeho suroviny jsou velmi čerstvé a většina majitelů má vysoké hodnocení kontroly surovin pro domácí zvířata.Read more at:emerald green formal dress | dark purple formal dress


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!