Psi milují "protahování pasu", protože jsou pohodlní?

Přidal mariam, dne 11. 11. 2021 ,  0x


V procesu výchovy psa by protahování psa mělo být poměrně běžnou akcí. Ale vědí majitelé zvířat, proč se psi natahují? Je to jen kvůli pohodlí? Ve skutečnosti existují různé důvody, proč se psi protahují.

Uvolněte svaly a kosti

Když pes zůstane ve spánkové poloze nebo leží delší dobu na břiše, po vstávání se protáhne, aby si uvolnil svaly a kosti, stejně jako natažený člověk, bude se cítit obzvlášť pohodlně.

zahřát se

Když řeknete, že si chcete jít hrát dolů, nebo když si budete se psem hrát hračky, pes se může protáhnout a pohybovat, ale ve skutečnosti dělá „zahřívací cvičení“, připravený hrát si více zábavy. .

Pozvat vás ke společné hře

Když je pes velmi vzrušený a chce si s vámi hrát, skloní se a slastně vrtí ocasem. V tuto chvíli mu dáte nějakou reakci, abyste mu dali najevo, že si s ním chcete také hrát, a hned se vrhne Přijďte nebo si lehněte a nechte se dotknout svého břicha.

Zadejte stav výstrahy

Když pes cítí, že je kolem něj nebezpečí nebo čelí přestupkům, zachová nataženou pozici, velmi se soustředí a vidí, že má nějaké kudrnaté chlupy. To je způsob, jak se chránit. Tato pozice ho může nechat vyběhnout nejvyšší rychlostí.

Žaludek se necítí dobře

Když pes cítí, že je žaludek nepohodlný, zmírní nepohodlí natažením pasu. Když majitel psa obvykle krmí, nezapomeňte psa nekrmit příliš mnoho a kontrolujte množství jídla při každém jídle, aby nebude Je to nepříjemné kvůli jídlu.

Pokud je vašemu pejskovi nepříjemné, můžete mu na úlevu krmit „příznivými probiotiky.“ Toto probiotikum obsahuje vysoký počet aktivních bakterií, které dokážou rychle vyrovnat gastrointestinální probiotickou populaci psa a účinně zlepšit problém gastrointestinálních poruch.

nemocný

Pokud se pes často hrbí, natahuje se v pase a je provázen bolestmi břicha, zvracením a dokonce krví ve stolici, pravděpodobně trpí zánětem slinivky břišní.Pejsek by měl vzít psa včas k lékaři.

Pankreatitida je u psů poměrně časté onemocnění. Může být způsobeno obezitou, příliš tučnou stravou, nadměrnou výživou a dalšími důvody. Majitelé domácích mazlíčků by měli nechat své psy jíst lehce a je nejlepší zvolit nějaké lehké, málo slané a výživné krmivo vyvážené krmivo pro psy, aby si udrželo zdravé tělo.

Pokud nevíte, jaké krmivo pro psy vybrat, můžete vyzkoušet toto "bezobilné krmivo pro psy", recepturu s nízkým obsahem soli. Procesem odmašťování je obsah tuku řízen na cca 14 bodech za předpokladu vysokého obsahu masa obsah. , Výživa je zdravější!

Krmivo pro psy je navíc sladěno s mrkví + dýní, hruškami + brusinkami, které psům pomáhají doplňovat různé vitamíny, aby psi mohli přijímat více živin.Read more at: cheap formal dresses brisbane | red formal dresses australia


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!