Psi jsou také ve stresu? Lze to soudit z těchto 5 symptomů

Přidal mariam, dne 27. 08. 2021 ,  0x


Nedívejte se na psy, kteří vypadají jako „optimističtí“ celý den, ve skutečnosti mají také stresující období. Když jsou psi ve stresu, jakou formou to dávají najevo? Hlavní mazlíček pečlivě sleduje!

Vrtění

Když je pes nervózní

Fidgetingový výkon bude

Chodit okolo

Nemůže být ticho

Bude se pořád někam toulat

Olízněte tělo

Olíznutí těla je pro psy způsob, jak uvolnit stres

Když se pes cítí rozrušený a nervózní

Bude neustále olizovat své tělo

Psi se samozřejmě olíznou

Není to jen výkon pod tlakem

Štěkot

Psi, kteří obvykle neštěkají, najednou štěkají

Musí to mít důvod

Možná vnímá nebezpečí

Může to být také způsob, jakým vyjadřuje emoce

Štěkání může uklidnit náladu psa

Nechutenství

Když se pes cítí ve stresu

Nebude mít zájem o jídlo

Nejen, že nemůžete jíst

Může mít také zácpu nebo průjem

Mírně pomáhat psům regulovat jejich emoce

Inkontinence

Psi budou mít inkontinenci

Stres je jen jedním z důvodů

Může být vystrašený

Může to být také prostředí, které mu dává pocit útlaku

Nespěchejte učit psa

Jak pomoci psům zmírnit stres?

Psa více hladkejte, ale nenuťte ho, aby si s ním hrál. Hladení může u psa uvolnit emoce, nechat ho usadit se a rychle přejít do uvolněného stavu.

Vyvenčení psa na procházku a venčení je dobré pro fyzické i duševní zdraví.Pokud je pes uvězněn doma delší dobu, bude více psychicky stresován.

Poskytněte mu doma volné a prostorné prostředí, dejte mu nějaké hračky nebo kousky s kousky, se kterými si rád hraje, a hrajte si s ním sám, což může účinně zbavit stresu. Občerstvení zubů si může vybrat toto „nemastné kuře kolem tresky“, čerstvá kuřecí prsa obalená kolem čerstvé pečené tresky, maso je čiré a bez nečistot, lahodné, může ulevit psí chuti, skřípat zuby, čistit zuby a osvěžit dech .

Jídlo je něco, co může velmi dobře uzdravit duši, a také může psy na chvíli zapomenout na starosti. Připravte si nějaké jídlo, které váš pes miluje k jídlu, aby byl váš pes šťastný.

Samozřejmě, zatímco nechávají psy spokojeně jíst, musí také chránit své zdraví. Vyberte si krmivo pro psy s dobrou chutností a komplexní výživou, které pes miluje a je zdravé.

Doporučené „krmivo pro psy bez zrna“ s obsahem masa až 66%. K dispozici je kuřecí, hovězí, rybí, kachní a řada masných směsí, které splňují povahu psa jíst maso. K uchování původní chuti se používá metoda sušení, nepřidávají se žádné atraktanty a aromata a pro přilákání chuti psa se používá vysoká kvalita surovin.

Suroviny a výroba krmiv pro psy jsou pod dohledem. Každá šarže bude testována vlastní inspekční laboratoří a bude každoročně zasílána na testování do PONY. Kvalita si zaslouží jistotu. Prošel nejen vzorec a kvalita a existuje zpráva o veřejné inspekci, ale cena je mnohem nižší než cena dováženého krmiva pro psy a je pouze 17 za libru.

Závěr: Má váš pes stresující období?Read more at: red formal dresses australia | white formal dresses australia


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!