Pokud váš pes může mít jednu z těchto vlastností, znamená to, že může přinést "hodně štěstí"

Přidal mariam, dne 7. 04. 2022 ,  0x


Mnoho lidí chová psy, kromě toho, že psy milují, také doufají, že jim psi mohou přinést štěstí. Protože psí štěkot "Wang Wang" má stejnou výslovnost jako slovo "wang", lidé budou doufat, že pes bude mít štěstí, prosperující rodinu a prosperující bohatství.

Pokud má váš pes následující vlastnosti, znamená to, že je to pes "hodně štěstí", doufám, že si ho můžete vážit!

① Žluté vlasy a bílý obličej

Pokud je srst vašeho psa žlutá, ale srst na obličeji je trochu bílá, je to charakteristika šťastného psa. V očích starší generace může takový pes přinést štěstí, žlutá srst symbolizuje zlato a bílá srst symbolizuje stříbro.

Staré přísloví říká: Žluté vlasy a bílý obličej nelze vyměnit za zlato.Pokud má pes, kterého vychováte, tuto vlastnost, nebude vyměněn za zlato.

② Kudrnatý ocas, běžně známý jako „ocas peněz“

Psí ocas má mnoho pozic, a pokud je ocas vašeho psa stočený, je to vlastnost šťastného psa. Kudrnatému psímu ocasu lidé říkali „ocas peněz“, protože tvar připomínal staré měděné mince.

Pes s peněžním ocasem znamená, že může přinést štěstí do rodiny, tak si ho važte!

③ Čtyři stopy na sněhu

Pokud je srst psa jiné barvy, ale pouze čtyři tlapky jsou bílé, znamená to, že tento pes vám může přinést štěstí. Sútra Psa říká: S jasným měsícem na mysli šlapou čtyři kopyta po sněhu.

To znamená, že štěstí může přinést pes se čtyřmi bílými tlapkami, který je velmi věrný, neunaví se, ať uteče, a bude svého páníčka pozorně následovat.

④ Vztyčené uši

V minulosti, když si lidé vybírali psy, dávali přednost psům se vztyčenýma ušima. Protože v očích lidí je psí ucho štěstím, tak i ucho má přísloví "ucho štěstí".

Pokud má váš pes rovné uši, dobře se o něj starejte.

Záleží však i na plemeni, zda pes snese uši nebo ne.Někteří psi se rodí se svěšenýma ušima, což je neochotné. A někteří psi mají gen vztyčených uší.Pokud ve věku vztyčených uší stále nemají vztyčené uši, pomůže jim důstojník z lopaty.

Neschopnost štěňat postavit uši je obecně způsobena nedostatkem vápníku, který psům může pomoci postavit uši. Doporučujeme "Greetless Pet Calcium Tablets", používající vysoce kvalitní zdroj mléka, přírodní mléčný vápník se mírně vstřebává, aniž by poškozoval žaludek, a obsahuje CPP faktor podporující vápník, který napomáhá vstřebávání vápníku a podporuje růst a vývoj psů.

⑤ Zvednuto

Psa, který přijde ke dveřím aktivně, lidé dlouho neodmítnou, protože si lidé myslí, že tento pes může přinést do rodiny štěstí. Lai "Wang" znamená "Lai Wang", bez ohledu na to, jak o tom přemýšlíte, je to šťastná věc.

Pokud je váš pes vyzvednut, znamená to, že má s vámi hodně osudu, tak si ho važte.

⑥ masité

Jak se říká: Jíst je požehnáním. Pokud je váš pes velmi mlsný a žere kulaté tělo, je vidět, že je velmi „bohatý“, což je vlastnost šťastného psa.

Buclatí psi jsou však velmi roztomilí. Jsou příliš tlustí, ale nezdraví. Jsou náchylní k pankreatitidě, cukrovce a dalším problémům. Proto musí lopatový důstojník stále kontrolovat stravu psa a nechat ho jíst zdravě.

Pokud již váš pes trpí nadváhou, pomozte mu zhubnout. Obvykle ho vyjměte, abyste více cvičili, spalovali tuky, věnujte pozornost nízkotučné, nízkotučné dietě, můžete ji změnit na nízkotučné krmivo pro psy.

Doporučuje se toto „nízkotučné krmivo pro psy s pet rate“, se 41 % kuřecího masa + 12 % ryb jako hlavním zdrojem živočišných bílkovin, s dýní + mrkev + psyllium + sušená hruška + brusinky jako zdroj hrubé vlákniny pro podporu střev. peristaltika, Kromě toho se přidává prášek z juky pro zlepšení stravitelnosti střev, snížení produkce čpavku, regulaci střevního prostředí, udržení acidobazické rovnováhy, efektivní snížení příjmu tuků a pomáhá psům kontrolovat jejich váhu.

Závěr: Kolik z výše uvedených 6 vlastností chytil váš pes?Read more at:blue formal dresses | green formal dress


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!