Nevěřte mi, jaké výhody má velký pes pro dívky

Přidal mariam, dne 10. 10. 2021 ,  0xDívky tvoří velkou část davu chovatelů psů. Velikost psů, které se rozhodnete chovat, je však odlišná a různá jsou také plemena. Pokud stále existují dívky, které stále váhají s výběrem štěněte nebo velkého psa, můžete se podívat na následující výhody výchovy velkého psa. Určitě na vás udělá dojem.

1. Vytáhněte se, abyste byli prestižnější

Od velikosti velkého psa dává lidem velmi prestižní pocit. Ať už je to slunný, roztomilý nebo naivní velký pes, můžete se vytáhnout na procházku a budete moci otočit hlavu zpět.

Dívka vychovává velkého psa, je tak pohledná! Tak hodnotný velký pes opravdu dělá srdce dívky fascinující.

2. Může vám poskytnout plný pocit bezpečí

Velcí psi mohou být divokí a učenliví, ale pokud jde o velikost těla, jsou mnohem lepší než štěňata. Lidé, kteří psům nerozumí, se nevyhnutelně budou trochu bát, když uvidí tak velkého psa.

To má také odstrašující účinek na zlomyslné lidi. Pokud jste dívka žijící sama, výchova velkého psa vám může poskytnout plný pocit bezpečí.

3. Pohodlné držení

Velký pes je jako velká, procházející se plyšová panenka. Ani dívka bez „dívčího srdce“ s tak roztomilým velkým psem ji nemůže neobejmout.

Je to tak pohodlné! Existuje na světě nějaká jiná panenka, kterou lze srovnávat s velkým psem, kterého vychováváte?

4. Temperament bude lepší

Ve srovnání se štěňaty má mnoho velkých psů velmi dobrou povahu, není snadné být arogantní a jsou obzvláště dobrosrdeční. Snášejí malou vůli dívek a jsou příliš schopni strčit dívky do srdce.

Chov velkého psa je rozhodně dobrou volbou pro dívky a bude to pro vás velmi srdečný společník.

5. Zůstaňte ve formě

Každý ví, že velcí psi jsou mnohem silnější než štěňata a 1–2 hodiny cvičení denně jsou nepostradatelné. To také dává dívkám příležitost cvičit. Pokud budete chodit ven a chodit se psem více, může být tělo lepší.

Přestože venčení psa 1–2 hodiny denně nespálí rychle tuk, může také vyděsit maso.

S výchovou velkého psa je však velký problém, to znamená, že jeho chuť k jídlu je mnohem větší než u malého psa a každý měsíc stojí spoustu krmiva pro psy a masa.

Majitelé domácích zvířat však snížili své požadavky na krmení levným krmivem pro psy, protože jedí hodně velkých psů, což je pro jejich zdraví velmi špatné. Můžete si vybrat nákladově efektivní krmivo pro psy, které nejenže splňuje nutriční potřeby velkých psů, ale také se stará o kapesník majitele.

Jaké krmivo pro psy je tedy nákladově efektivní? Redaktor doporučuje toto „krmivo pro psy bez obilovin“ s nulovými zrny, nízkou citlivostí a snadným trávením a různými druhy masného ovoce a zeleniny, které pomáhají psům doplňovat bílkoviny a vitamíny vyváženou výživou.

Nejdůležitější věcí je, že krmivo pro psy bez obilovin pro domácí mazlíčky je špičkové krmivo pro psy, ale cena je mnohem nižší než u jiných krmiv pro psy stejné kvality na trhu. Stojí pouze 17 juanů za kočku a cena je opravdu vysoká., Je zvláště vhodný pro krmení velkých chuťových psů.

Závěr: Dáváte přednost velkým psům nebo malým psům?Read more at:light pink formal dress | green formal dress


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!