Naoko Okusa je ta nejlepší žena, jakou jsem kdy viděl

Přidal mariam, dne 27. 10. 2021 ,  0x


Sebevědomé ženy jsou vždy krásné, bez ohledu na věk, s přibývajícím věkem jsou zralejší a temperamentnější. Sebevědomé ženy jsou vždy plné moudrosti, nenechají se uvěznit svým vzhledem a postavou a nikdy se nevzdávají honby za krásou. Bez ohledu na to, kolik tepla nebo neuspokojivý život dává, mohou být tím, čím chtějí.

Dnes sdílím starší blogerku z Japonska, Naoko Okusa. Má průměrný vzhled a ne vysoké tělo, ale má sebevědomý postoj a zářivý úsměv. Je jí téměř 50 let a svými módními outfity si získala nespočet fanoušků. . Její styl je jednoduchý a velkorysý, sladění barev přirozeně není okázalé, dobře nosí jednoduché oblečení s vysokým citem a střih je velmi vysoký a je velmi odolný, což je velmi užitečné pro referenci.

Nošení slušného oblečení na těle má smysl pro krásu, která je třešničkou na dortu, pokud se nenosí správně, je pro krásku těžké ukázat svou krásu. Silný kabát, který vás zahřeje na těle, vás také může posílit.

01

Kabát je teplý a stylový

Pro ženy středního věku jsou zralé a mají konotaci. Dobře vypadající kabát dokáže nejen okamžitě zahřát na těle, ale také dodat trochu elegance a atmosféry. Krásný pocit může vždy udělat lidi sebevědomější, vzpřímenější a vzpřímenější Chic.

Červený kabát je okouzlující a žhavý a celková atmosféra je romantická a hřejivá. Červená je nejteplejší barva a nejživější barva. Se sladkým úsměvem má Naoko Da Kuo na sobě červený dlouhý kabát a vyzařuje oslnivý lesk.

Barva kabátu je tak nádherná a je bezpečnější zvolit achromatickou barvu pro vnitřní část. Stejně jako černá, bílá a šedá nebude tvořit příliš mnoho konfliktů, ale může hrát roli při zahájení tématu. Naoko Okusa spojila černý úplet s vysokým výstřihem + modré džíny do červeného kabátu, který je módní a hřejivý a má za následek snížení věku.

Karamelová barva je teplá a sladká. Taková srst je při nošení na těle přirozeně teplá a aura. Ve srovnání se sytě černou srstí je karamelová srst teplejší a jasnější a může také více zvýraznit texturu pokožky Ukažte pleť.

Když nosíte oblek, když jsou vnitřní a vnější prvky volné, celkové umístění by nemělo být příliš složité, zejména pokud jde o barevné sladění, sladění barev nebude působit složitě. Naoko Okusa se rozhodla sladit vlněný svetr a kabát ve stejné barvě.Volný styl s vysokým výstřihem zajišťuje teplotu a zároveň vytváří ženskou lenost.

Existuje mnoho druhů kabátů, mezi nimi je speciální plášť plášť. Může hrát roli nejen při udržování tepla, ale také přinášet efekt zakrytí masa a ztenčení a uvolněný lem a hladká linie ramen mohou také vytvořit romantickou atmosféru. Zejména krátký styl může také přinést efekt snížení věku.

U velké bundy platí, že čím stručnější a úhlednější vnitřek bude overal sladěnější. Stejně jako tento tvar má bílý pelerínový kabát šedozelený rolák + tmavě šedé úzké džíny.Forma je zevnitř upnutá a zvenku volná.Umí ukázat nejen štíhlou postavu, ale také ukázat ženskost a romantiku žen.

Svetry, které na podzim musíte mít, jsou jemné a jemné a hodí se nejvíce k ztělesnění jemnosti a elegance žen. Ve středním věku je nevyhnutelné, že se objeví známky požehnání středního věku.Pokud se svetr nosí samostatně, je vhodnější zvolit volnější verzi.

02

Dámský svetr

Červené svetry vždy dokážou přitáhnout více pozornosti lidí a zářivě červená může také způsobit, že se lidé budou cítit veseleji. Tento červený styl je volný a nijak výrazně neomezuje postavu.Dřiv s poklesem na ramena může také dodat více ženskosti. Spodní část těla je sladěna se světle šedými kostkovanými kalhotami. Horní polovina je zastrčená do kalhot, aby vytvořila vysokou linii pasu. Pár vysokých podpatků vypadá vysoký a módní.

Svetry jsou velmi všestranným artiklem a svetry a džíny jsou velmi běžným způsobem sladění v každodenním životě. Dokáže nejen ukázat jemnost svetrů, ale také plně ztělesnit vitalitu a mládí džínů. Čím jednodušší jsou předměty k sobě, tím obtížnější je nosit jedinečný šarm.V této době je více nutné začít s detaily.

Bez ohledu na kombinaci nesmí být opomíjena tvorba proporcí, zejména figurová výhoda není dostatečně zřejmá, např. poměr pěti ku pěti bodům, nejlépe nevystupovat, a to nejen krátký, ale i nedostatek temperamentu. Svetr vybraný Naoko Okusa je volnější, délka je pod obvod boků a tvoří poměr postavy 6 ku 4. S požehnáním bílých vysokých podpatků působí módněji.

Nejjednodušší způsob spárování je umístění stejné barvy shora dolů. Pokud nevíte, jak sladit barvy během procesu oblékání, je tato metoda kolokace nejméně náchylný k chybám. A černý outfit, neexistuje žádná věková hranice, je snadné nosit tenký a módní efekt.

Někteří lidé se obávají, že černý outfit je příliš monotónní.V tuto chvíli můžete pomocí doplňků přidat melír. Stejně jako tento tvar, černý svetr + černá boková sukně + černé krátké kozačky, jednoduché a módní, tenké a vysoké. Ruční červená a černá kostkovaná taška, poutavá a módní.

Shoda stejného barevného systému působí čistě a atmosféricky. Pokud se vám nelíbí nudná kolokace stejného barevného systému, můžete k vytvoření kontrastu použít také různé materiály jednoho produktu. Stejně jako tento tvar, kombinace černé krátké kožené bundy a černé bavlněné dlouhé sukně využívá rozložení délky k vytvoření pocitu chyby a střet různých materiálů také obohatí celkový smysl pro hierarchii. Pestrobarevná čtvercová taška do ruky, pohledná a okouzlující.Read more at: white formal dresses australia | black formal dress


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!