Může dítě spát se psem?

Přidal mariam, dne 22. 06. 2021 ,  0x


Může dítě spát se psem?

Návrh: Ne

1, tělo psa je, kolik tam jsou některé bakterie, a odolnost dítěte je relativně nízká, bude snadno infikována některými zoonózami a bakteriemi, pokud bakterie psa s dýchacími cestami dítěte do těla dítěte, bude to mít vliv na dítě zdraví.

2, některé dětské ústavy jsou náchylné k alergiím, pokud při náhodném vdechnutí srsti psa může dojít k alergické reakci, jsou to specifické projevy: rýma, astma a vyrážka.

Hygiena domácnosti je také důležitá, protože rodiny musí zajistit, aby jejich psi byli plně očkováni a pravidelně odčervováni. Listy a pokrývky by měly být pravidelně čištěny a vyměňovány a psí potřeby by měly být často sterilizovány na slunci.Read more at:white evening dresses | navy blue formal dress


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!