Mluvte o těch věcech o výchově psa

Přidal mariam, dne 12. 08. 2021 ,  0x


V životě člověka jsou jen desítky let zkušeností s větrem, mrazem, deštěm a sněhem na jaře, v létě, na podzim a v zimě. Desetiletí životních názorů a způsobů léčby jsou různé. Někteří lidé o životě přemýšlejí, tak proč se taky trápit hodně péče a ambicí. Pro ně chtějí jen žít prostý a bezstarostný život. Volný život plný starostí je jako život prázdných mraků a divokých jeřábů a pro většinu dnešních lidí na světě prostě nemohou žít bezstarostný neuspěchaný nečinný život s divokými jeřáby, protože dnešní společenský život se vyvíjí příliš rychle. Pokud nebudeme držet krok s rychlým vývojem doby a budeme za něj bojovat, pravděpodobně budeme dalším člověkem vyloučeným společností a je to právě proto, že většina z nás nechce být odstraněna světem a nejsou smířeni se ztrátou. V této společnosti, která je plná ambiciózního bojovného ducha, je to, že si mohou vytvořit různorodý život, který by jim měl patřit „Každý v našem světě je osamělý jedinec, i když máme přátele a rodinu, mnohokrát tu jeden bude. Velká skupina lidí, kteří si s vámi hrají, se cítila velmi živě. V té době jsme nevypadali, že bychom byli sami, ale bylo nám souzeno být osamělým osudem.

U psů se jejich chování a emoce liší od chování našich lidí. Zdá se, že psi existují v lidském životě již před 15 000 lety, ale u lidí dokážou úspěšně zachytit a zkrotit obrazy. Statečné a milé zvíře jako pes jako jeho asistent je pro lidstvo velkou výhodou a přínosem. Existuje mnoho vlastností a výhod psů. Nyní budu hovořit o některých bodech, které je třeba věnovat péči o psy, jejich osobnostním charakteristikám a mému novému chápání psů.

Za prvé, vlastnosti psů

Po dlouhodobém výběru a kultivaci lidských bytostí nyní existuje více než 130 plemen psů. „Obří“ u psa může mít až více než 1 metr; silnější pes může ochránit majitele, když je majitel v nebezpečí. Pokud se jedná o toulavého psa, kterého majitel nevychovává a bloudí, můžete spoléhat se na to, že budou silní Postava některých zvířat může přežít i v drsném prostředí, ale pro menší a roztomilá štěňata jsou obecně držena v rukou majitelů, protože jsou velmi dobře vychovaní a poslušní a chovají se ke svým majitelům velmi dobře S pozdravem.

Mohou mít vrozené poškození zraku a to, co vidí, může být oslnivé a rozmazané. Pokud jde o jejich vidění, mohou být barvoslepí a červeno-zelení slepí. Vnímají pouze modrou, žlutou a šedou scenérii. Posuzují, zda jejich věci jsou shnilé nebo ne, lze je rozlišit pouze čichem. Myslím, že vizuální vlastnosti psa ve mně vyvolávají pocit úzkosti.

Jeho sluch je velmi, velmi citlivý, psi dokážou rozeznat extrémně malé a vysokofrekvenční zvuky a schopnost posoudit zdroje zvuku je také velmi silná. Jeho sluch je 16krát vyšší než u lidí a jeho sluch je dokonce slyšet. Připadá mi to jako Bafang, díky čemuž se lidé cítí vyděšení, když slyší, ale stále si udržují vysokou úroveň bdělosti, když spí. Dokážou jasně rozlišit zvuky v okruhu 1 kilometru. Nemyslete si tedy, že zloděj může jednat opovážlivě, když pes spí. Před psem s charakteristikou policejního psa to nepůjde.

Za druhé, ty věci o výchově psů

Pokud se většina lidí rozhodne chovat domácí zvířata, věřím, že většina z nich si vybere psy jako zvířata. Ne vždy říkají, že psi jsou nejvěrnějšími přáteli lidstva, a my musíme věnovat pozornost některým věcem, které musíme zaplatit. pozornost při výchově psů. U všech druhů věcí si promluvme o některých jejich každodenních stravovacích návycích. Psi potřebují každodenní cvičení, ale necvičte příliš mnoho, jen mírné množství. U některých psů to musí brát alespoň denně nebo každý druhý den. Choďte ven na 12–20 minut a projděte se. Pokud je váš pes nemocný, musíte použít vhodný lék. Pokud váš pes užije příliš mnoho léků, může to způsobit otravu. V závažných případech to způsobí selhání ledvin.Léčba je velmi škodlivá pro vnitřní orgány.Je to třetí lék.Rozdělte jed. Snažte se nejíst ovoce pro svého psa, protože stopové prvky v ovoci pes nemůže vstřebat a jídlo také poškodí vnitřní orgány, zejména hrozny. Pokud budete jíst příliš mnoho, získáte vysokou hladinu draslíku v krvi a následně ledviny selhání. Pes je masožravé zvíře.Při krmení je nutné připravit do krmiva více živočišných bílkovin a tuků, doplněných o vegetariánské přísady pro zajištění normálního vývoje a zdravého těla psa. Nepřehánějte to, jen maso slepě nakrmte a vyrovnávejte ho vyváženě, stejně jako člověk.

Za tři, vnímání

U zvířat, jako jsou psi, existují obzvláště nádherné emoce. Cítím ve mně velký strach a vzbuzuje bázeň. Může to být proto, že se zdá, že krev psů proudí s věrnou krví. Zdá se, že se s nimi narodí. Je to stejně jim nikdo neříká, že musí být loajální ke svým pánům, ale vždy mohou být naprosto loajální a loajální ke svým pánům. Některé z jejich mnoha vlastností a ctností jsou velmi hodné toho, aby se naše lidské bytosti mohly učit a napodobovat. Totéž platí pro lásku psa ke svému majiteli. Všechno, co o vás je, můžete pochopit bez slovního vysvětlení. Nevysvětlí ho slovy. Jeho láska, ale díky jeho životním činům, které dokazují jeho lásku k tobě, se nyní zdá, že jsme schopni dělat věci tomu, koho milujeme, v takové nejasnosti. Lidí je velmi málo. Chtěl bych, abychom se ke své lásce chovali všichni. Lidé, kteří nepotřebují použít větu k zahájení prosperující prosperity, i když tisíc slov, je mnohem lepší použít své vlastní akce k vyjádření.Read more at:australian formal dresses | short cocktail dresses

Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!