Jestli vychovávat psa nebo ne, rozdíl je opravdu velký! Kolik jste trefili?

Přidal mariam, dne 2. 11. 2021 ,  0x


Příchod psa změnil nejen náladu majitele, ale i jeho životní návyky a mentalitu. Musím říct, že držení psa je dělicí čára. Je opravdu velký rozdíl mezi těmi, kteří psy chovají a těmi, kteří je nechovají!

1. Probuďte se „budíkem“

Obyčejní lidé: budík na mobil, mechanický budík, po zazvonění 5 minut stále ležící v posteli

Vy, co máte psa: "Budík na psí maso" vás olizuje a hlodá a mimochodem se vám párkrát otírá o bílou něžnou kůži a musíte se probudit z bolesti.

2. 12 hodin uprostřed noci nebo 5 hodin ráno

Obyčejní lidé: Samozřejmě, že v tomto období spí!

Majitel psa: Když nikdo není venku, pospěšte si venčit psa, nechte psa běžet najednou

3. Ráno v den odpočinku

Běžná osoba:? ? ? Pokud se dokážete přirozeně probudit, můžete se přirozeně probudit a je přirozené jít spát až do rána~

Ty, co máš psa: Gouzi: To si nemůžeš dovolit po 8. hodině, chceš mi ublížit?

4. Po práci

Obyčejní lidé: nakupování, jídlo, sledování filmů, různá schůzka

Majitel psa: Omlouvám se, v domě je stále pes, který čeká na krmení. Návrat domů je jako šíp.

5. Fotografický předmět

Obyčejní lidé: selfie, jídlo, květiny a rostliny, všemožné krásné scenérie a zajímavé věci

Vy, kteří máte psa: pes, pes nebo pes

6. Dodržujte hygienu

Obyčejní lidé: podle nálady to zvládnete i zítra, pokud jste dnes líní

Vy, kdo vlastníte psa: Pokud nebudete dbát na hygienu, psí chlupy budou zahlceny.

7. Jezte svačiny

Obyčejní lidé: Pohodlný ~ pohodlný ~ nebojujte se ani nechytejte, jezte tolik, kolik máte

Majitel psa: Jsi záludný a lehký, ale ve chvíli, kdy roztrhneš sáček se svačinou, na tebe zírá pes, který tě žalostným pohledem prosí, abys kousnul.

Lidé však jedí příliš mnoho svačinových přísad, které nejsou vhodné pro psy. Pokud máte také takového malého žrouta, který celý den zírá na své svačiny, může majitel domácího mazlíčka připravit nějaké svačiny, které psi mohou jíst. kuře kolem tresky", čerstvá kuřecí prsa omotaná kolem čerstvé tresky upečené, vynikající, můžete dát i vašemu psovi, když jíte svačiny, může ulevit od obžerství a zbavit se nudy. Dokáže brousit a čistit zuby a osvěžit dech.

8. Nákupní košík

Obyčejní lidé: oblečení, boty, tašky, kosmetika, elektronické výrobky...

Vy, kteří vlastníte psa: krmivo pro psy, svačiny pro psy, produkty pro zdraví psů, hračky pro psy...

Co jste například naskladnili na Double 11 tentokrát? Domnívám se, že majitelé psů by si během Double 11 neměli opatřovat dvě zimní oblečky a měli by si zásobit více psího žrádla, aby se děti Mao lépe najedly. Pravděpodobnost, že majitelé psů sežerou půdu, je samozřejmě poměrně vysoká!

Majitelé domácích mazlíčků by si však při skladování svých psů měli vybrat nějaké značkové, dobře kontrolované krmivo pro psy. Základní krmivo je dostatečně výživné, pes jí zdravě a může utratit méně za zdravotní produkty a další aspekty.

Pokud stále nevíte, jaké krmivo pro psy vybrat, redaktor doporučuje toto „bezobilné krmivo pro psy s pet rate“ Vybírá různé druhy masa s ovocem a zeleninou, které je bohaté na výživu a vyrábí se v Hanou továrna tří hlavních tuzemských výrobců krmiva pro domácí zvířata. Suroviny a výroba jsou pod dohledem, kontrola kvality je přísná a existují veřejné kontrolní zprávy, transparentnost informací je vysoká a kvalita si zaslouží záruku.

Krmivo pro psy bez obilovin v pet rate je navíc velmi nákladově efektivní. Ve srovnání s jinými krmivy pro psy stejné kvality stojí pouze 17 juanů za kočku. Na Double 11 je překvapivá cena a je dražší - efektivní zásobit se potravinami!Read more at: formal dresses melbourne | buy formal dresses online australia


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!