Jak jsem vyráběl pelíšek pro našeho psího miláčka

Přidal karel-janku, dne 3. 06. 2021 ,  0x

Jak jsem vyráběl pelíšek pro našeho psího miláčka

Náš miláček Nova je s námi už 3 úžasné roky a moc chceme, aby u nás byla spokojená. Jako většina jsme původně plánovali, že to bude hlídač venku na zahradě, ale nějak nám to nedopadlo. Původně měla venkovní boudu, ale venku sama moc nadšená nebyla a my jsme neměli to srdce ji tam nechat. Následně se bouda přestěhovala do předsíně, což pro našeho miláčka taky nebylo ono, takže s námi samozřejmě skončila na gauči :) Z toho zase nebyla příliš nadšená manželka, tak jsem se rozhodl, že jí postavím příjemný pelíšek, ve kterém může relaxovat s námi v obýváku.
Manželka původně chtěla jen ušít polštář bez vyvýšených okrajů, ale věděli jsme, že má Nora ráda, když se může o něco opřít, tak jsem se rozhodl vyrobit konstrukci psího pelíšku s okraji a polštář vložit do ní. Pokud byste nechtěli nic vyrábět, tak mají pěkné pelíšky třeba na my-hobby.cz V tátově kůlně se najde vhodný materiál prakticky na cokoliv a jinak tomu nebylo ani v tomto případě. Našel jsem starší bednu, kterou jsem rozhodil na jednotlivé části, obrousil a natřel bezbarvým lakem na vodní bázi, který je neškodný pro lidi a zvířata. Jednotlivé desky jsem sešrouboval dohromady a pelíšek jsem doplnil o přední desku, která je nižší a přes kterou může Nova chodit dovnitř a ven. Celý psí pelech jsem pak ještě doplnil dřevěnými nožkami a na čelní stranu instaloval desku se jménem. Manželka už pak jen upravila starší polštář a ušila na něho příjemný potah.


Nova si její pelíšek zamilovala


Nova je ze svého psího pelíšku nadšená a hlavně v zimě, když je chladněji na něm tráví spoustu času, kouká s námi na televizi apod. 


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!