Co mohu udělat proti vypadávání srsti mého psa?

Přidal mariam, dne 20. 07. 2021 ,  0x


Nejčastější nepříjemností, se kterou se lidé setkávají, když vlastní psa, je jeho línání.

Kromě několika málo plemen, která nelínají, línají téměř všichni psi. Záleží jen na tom, kdo hodně prolévá!

Mnoho uživatelů pooper scoopers má doma spoustu psích chlupů, které se velmi obtížně uklízejí. Dnes bych se s vámi ráda podělila o to, jak se vypořádat se psem, který líná hodně chlupů?

Jak se vypořádat se psem, který líná hodně chlupů?

1、Používejte vysavač

Pokud máte doma domácího mazlíčka, musíte mít vysavač, který dokáže poměrně snadno a kompletně vyčistit psí chlupy, které se obtížně uklízejí ve všech koutech deky a podlahy.

Vezměte prosím na vědomí, že ruční akumulátorové vysavače jsou obecně méně výkonné a pro dosažení lepších výsledků se doporučuje použít kabelový vysavač.

2. Použijte trhací (depilační) rukavici

Pokud se nebráníte produktům Netflix, můžete vyzkoušet psí rukavice, které jsou vyrobeny z gumy a mají na sobě spoustu malých vyčnívajících sloupků, díky nimž může majitel psa při masturbaci snadno masírovat, oživovat krev a zpříjemňovat psovi i aktivní tahání za vlasy.

Pro líné majitele je to dobrý nástroj, jak zachránit psí srst a zlepšit vztah se psem.

3. Použijte hřeben s hustými zuby (hřeben na řádky).

Pokud nevěříte online produktům, zkuste použít hřeben s hustými zuby nebo hřeben s řadou zubů, který vám pomůže vlasy snadno rozplést a snadno vyčesat plandající vlasy a staré chlupy.

Majitelé si každý den najdou místo, kde budou své psy více pročesávat hřebenem s hustými zuby, může to výrazně zlepšit jeho česání doma, aby se zbavil chlupů.

4、DIY samolepka na vlasy s válečkem

Z role holých papírových utěrek + průhledné pásky lze vyrobit domácí samolepku na váleček. Pásku stačí omotat do kruhu a může se z ní stát oboustranná páska, která se přilepí na roli.

Domácí válečková samolepka umožňuje poměrně snadno odlepit psí chlupy z pohovek, povlečení a oblečení a navíc šetří peníze!

Další způsoby, jak zlepšit vypadávání srsti vašeho psa

1, věnujte pozornost počtu koupelí, psi nemohou být časté koupele, jednou týdně může být, a nejlepší mytí těla by mělo také zvolit splnění kvality kůže, nedráždivé složky mytí těla domácích zvířat, což může snížit časté koupele a nekvalitní mytí těla způsobené poškozením kůže a problémy s vypadáváním vlasů.

2, krmivo lecitin, lecitin může být krásné vlasy a péči o pokožku, doplnit kůži a vlasy výživu, hydratovat vlasový folikul, takže psí vlasy je pružnější, snížit podvýživu vypadávání vlasů.

3, věnujte pozornost dietní lehké výživě, psi nemohou jíst příliš slané potraviny po dlouhou dobu, příliš mnoho soli příjem metabolismus je neúplný, to poškodí zdraví kůže, zhoršit jejich vlastní vypadávání vlasů.

Proto se doporučuje podávat krmivo pro psy, jako je například "Greedy Dog Food", které je lehké a má nízký obsah soli, nezvyšuje zátěž ledvinové filtrace a nepoškozuje zdraví kůže a srsti vašeho psa; je vyrobeno z přírodní zeleniny a masa a neobsahuje konzervační látky, potravinová lákadla, aromata a barviva a antibiotika, takže váš pes může jíst zdravě. U každé složky krmiva lze vysledovat místo výroby a dodavatele, má vysoký obsah masa a bohaté bílkoviny, takže psi mohou jíst uspokojivě a bezpečně; existuje také zpráva o kontrole kvality vydaná organizací třetí strany, která zveřejňuje krmivo pro psy, takže výživa je pravdivá a není falešná, a jsou zde také složky hlubokomořského rybího oleje a prášku z mořských řas, které mohou pomoci doplnit výživu psů, krásnou péči o vlasy a kůži a zlepšit příznaky vypadávání vlasů při podvýživě.

Majitel by měl také dbát na pravidelné vyčesávání srsti a častěji vodit psa na slunce, aby si udržel zdravou srst, což může také snížit vypadávání srsti!Read more at:formal dress shops brisbane | sydney formal dress shops


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!