Co dělat, když pes sní krmivo pro psy, aniž by ho rozkousal

Přidal mariam, dne 12. 06. 2022 ,  0xU psů je vlastně velmi špatným zvykem jíst psí žrádlo, aniž by ho žvýkali. Protože to škodí spíše psímu žaludku a není snadno stravitelné.

Dnes vám tedy redaktor řekne, co dělat, když pes sežere psí žrádlo, aniž by ho rozkousalo, a přímo ho spolkne? Učte se hned!

„Důsledky“ toho, že psi polykají krmivo pro psy, aniž by ho rozkousali

① Je snadné dusit a dusit;

② Je snadné způsobit zažívací potíže;

③ Zvýší zátěž žaludku;

④ Je snadné stát se vybíravými jedlíky a způsobit si obezitu a další problémy.

Co mám dělat, když můj pes jí psí žrádlo, aniž by ho žvýkal?

Pokud máte doma několik psů:

[Metoda 1] Oddělte krmivo pro psy

Psi si potravu do jisté míry ochrání, pokud bude jíst několik psů společně, budou se bát, že bude krmivo pro psy okradeno, takže ho spolknou a spolknou přímo, aniž by ho žvýkali;

Majitelé tak mohou zkusit oddělit psí potravu několika psům a nechat je jíst vlastní, aby se nehádali.

Pokud je v domě pouze jeden pes:

[Metoda 2] Vyberte misku na pomalé jídlo

Pokud pes sežere psí žrádlo rychle a spolkne ho bez žvýkání, doporučuje se, aby mu majitel pořídil misku na pomalé krmení.

Vzhledem k tomu, že struktura pomalého krmiva je poměrně speciální, pokud chce pes sníst všechno psí krmivo, musí být trpělivý a nemůže jíst rychle.

[Metoda 3] Rozložte jeho potravu

Pokud váš pes žere psí žrádlo bez žvýkání a přímo ho spolkne, majitel mu může žrádlo rozptýlit, nebo můžete žrádlo pro psa sebrat a po kousku ho položit, aby se nažral, pokud žere rychle, stačí mu vynadat a sundat nenech to jíst;

Pokud žvýká pomalu, krmte ho dál a nechte ho, aby si zvyknul jíst pomaleji.

[Metoda 4] Jíst stále malá a častá jídla

Někdy, když je pes příliš hladový, tak ho také spolkne.Pokaždé, když psí žrádlo sní, není přímo žvýkané a polykáno.Majiteli se doporučuje, aby měl formu malých jídel a častých jídel, aby pes nebude mít velký hlad.

Jíst méně a jíst více jídel může být syté jako 8 bodů za ráno, 7 bodů za oběd a 8 bodů za večeři.

Odpoledne pak ve volném čase nakrmte psa malou svačinkou, která psovi naplní žaludek. Nejlepší je však vybrat si nějaké svačinky s lepší odolností proti opotřebení, díky kterým si pes může vypěstovat návyk na žvýkání. Zde „Pop rate lyofilizovaná zrna žloutku“, toto je vyrobeno z vysoce kvalitního vaječného žloutku nakrájeného na kousky, vyrobené lyofilizací při nízké teplotě a tvrdost je vysoká.Střední, velmi vhodné pro psy.

Metoda 5: Změňte na krmivo pro psy, které je snadno stravitelné

Pokud pes psí žrádlo pokaždé nežvýká a přímo ho polyká, z důvodu jeho žaludku se doporučuje změnit ho na psí žrádlo, které je lehce stravitelné, aby se snížila zátěž psího žaludku.

Zde doporučujeme „bezobilné krmivo pro psy pro domácí mazlíčky". Toto 0-zrnné krmivo pro psy výrazně snižuje pravděpodobnost střevních alergií u psů, podle skutečných měření je stupeň želatinace škrobu v krmivu pro psy až 88 %, tj. je, zrání škrobu Má velmi vysoký stupeň surového škrobu a velmi nízký obsah surového škrobu, který je pro psy snáze stravitelný a vstřebatelný;

Navíc stravitelnost pepsinu v krmivu pro psy je až 91,6 %, což se blíží stravitelnosti masa 92 %, a výživa se dobře vstřebává.Read more at:plus size formal dresses australia | online formal dresses australia


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!