6 "nedorozumění při výchově psa"

Přidal mariam, dne 4. 11. 2021 ,  0x


Pejskařů přibývá, ale ne každý, kdo má psa, dokáže chovat dobrého psa. Některé špatné návyky při výchově psa, pokud nejsou včas odhaleny a napraveny, jsou pro psa určitým druhem škody. Zde je několik nedorozumění ohledně držení psa, podívejte se, kolik jste vyhráli.

1. Koupat se dvakrát za tři dny

Někteří majitelé domácích mazlíčků se rádi čistí sami a mají pocit, že pokud se pes dva nebo tři dny nekoupal, měl by se umýt, pokud trochu zapáchá. Ve skutečnosti není správné koupat psa vždy dvakrát za tři dny.

Psí kůže je jiná než lidská, časté koupání zničí mastnou vrstvu kůže, zhrubne srst a někdy i kožní onemocnění.

2. Koupat se až po přemýšlení

To je stejně extrémní jako první otázka. Jakmile se někteří majitelé domácích mazlíčků doslechli, že psi se nedají prát příliš často, myjí své pejsky dlouho a nemyjí je pravidelně, když si to vzpomenou.

Psi, kteří se příliš dlouho nekoupali, budou mít silný tělesný zápach a jsou náchylní k parazitům. V zimě je nejlepší pejska umýt jednou za 20 dní a při velmi horkém počasí to lze zvýšit na jednou týdně.

3. Vycházejte psa bez uvazování

Téma venčení psa a vodítko bylo řečeno nesčetněkrát, ale vždy je vidět, jak majitel zvířete vyvádí psa ven a pouští ho, nebo dokonce vede psa davem, aby přešel silnici bez vodítka.

To je zvláště nebezpečné pro psy. Psi snadno propadnou panice, když je příliš mnoho lidí. Také se vyděsí, když narazí na auto, a pokud nebudou opatrní, dojde k nehodám. A některé děti a staří lidé, kteří se psů bojí, budou muset zaplatit odškodné, pokud budou mít strach!

4. Zasáhněte, jakmile uděláte chybu

Škodolibost psa dokáže majitele dohnat k šílenství.Ač je to trochu přehnané, jsou skutečně majitelé domácích mazlíčků, kteří šílí, když vidí, že pes dělá chybu, a chtějí ho každou minutu učit, aby si prodloužil paměť.

Ale pokud ho pes udeří pokaždé, když udělá chybu, bude to mít nejen malý účinek, ale také to způsobí, že pes bude vzpurnější a bojácnější. Nejlepší je být trpělivý a vést psa ke správné věci.Fyzické tresty problém zásadně nevyřeší.

5. Odčervení bez ohledu na okolnosti

Většinou se říká dávat psovi vnější odčervování 1 měsíc/čas a vnitřní odčervování 3 měsíce/čas, ale vám nepřísluší to tupě provádět. Odčervení psa také závisí na okolnostech, stejně jako se doba odčervení může oddálit při nemoci psa.

Vzhledem k tomu, že anthelmintika jsou také léčivá, psi jsou již nepohodlní.Užívání anthelmintik může stav zhoršit.Nejlepší je zeptat se lékaře, než budete pokračovat.

Obecně platí, že po odčervení psa se žaludek a střeva snadno stimulují odčervovacími léky a dochází ke zvracení a průjmu.Majitel může psa správně krmit některými probiotiky pro zmírnění příznaků. Doporučená "nemastná probiotika" s vysokým počtem aktivních bakterií dokážou rychle vyvážit psí gastrointestinální probiotickou populaci a zmírnit příznaky gastrointestinálního nepohodlí psa.

6. Dejte to psovi, pokud se vám to líbí

Mnoho psů je nenasytných, když uvidí jídlo, které jim chutná, sežerou ho, když umřou, zvláště štěňata, která nejsou sytá. Nenabízejte, jakmile majitel domácího mazlíčka uvidí, že pes rád jí, bude to pro psa snadné.

Majitel zvířete může přiměřeně upravit množství krmiva pro psa podle hmotnosti psa a množství pohybu a dosáhnout pravidelného a kvantitativního krmení, které je pro zdraví trávicího traktu psa prospěšnější.

A při krmení psa nemůžete jen krmit potravou, kterou miluje, což může snadno vést k vybíravým jedlíkům a podvýživě. Výživné krmivo pro psy můžete brát jako hlavní jídlo každý den. Až budete mít čas, uvařte pro svého psa nějaké čerstvé maso a zeleninu, aby jedl výživněji.

Krmivo pro psy je velmi důležité jako základní krmivo pro psy. Pokud stále nevíte, jaké krmivo pro psy vybrat, doporučuji toto "nemastné přírodní krmivo pro psy", které jako hlavní suroviny vybírá různé druhy masa a kombinace různých druhů zeleniny a vitamínů může udržet zdravou kůži, srst, klouby, srdce a trávicí systém psa, zvýšit vitalitu a napomáhat vývoji zraku a mozku, takže pes může jíst výživně a zdravě a majitel bude více Klid v duši.Read more at: formal dresses online shopping | beautiful formal dresses


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!