6 hlavních významů Corgiho "olizujících lidí", pokud tomu nerozumíte, je to bílý pes!

Přidal mariam, dne 22. 04. 2022 ,  0x


Při výchově corgi se domnívám, že všichni majitelé domácích mazlíčků byli olízáni corgi. Někteří důstojníci, kteří hází lopaty, si budou myslet, že corgiho sliny jsou špinavé, ale ve skutečnosti vás olizují, chce vám to něco říct, věřím, že po Důstojník lopaty rozumí, co chce Keji vyjádřit, už se mu to nebude líbit.

"Kde jsi byl? Moc mi chybíš"

Někdy, když se majitel vrátí domů pozdě, Corgi vzrušeně vyskočí, otravuje tě a nadšeně tě olizuje. Ve skutečnosti to vyjadřuje jeho touhu po tobě. Myslí si, že jsi venku příliš dlouho, a moc mu chybíš ..

Až se ten zasraný lopatový důstojník vrátí domů, rychle se dotkněte corgiho a řekněte mu, že vám také chybí.

"Pospěš si a hraj si se mnou, dlouho jsi si nehrál s tímhle malým mazlíčkem"

Corgi je velmi přilnavý pes, někdy si s ním majitel dlouho nehrál a přijde za majitelem a olízne ho, to znamená, že byste si s ním měli chvíli hrát, taky jste ho zanedbávali dlouho.

Pokud ten zasraný lopatový důstojník není moc zaneprázdněn, přestaňte s tím, co dělá, a chvíli si hrajte s Corgim, bude vědět, že to berete vážně.

"Chceš se poflakovat, chceš se poflakovat, jdi"

Corgi si velmi rád chodí hrát ven. Někdy chce jít ven, ale majitel je lhostejný. Corgi majitele olízne a nějací chytří corgi také zvednou lano a řeknou majiteli "Chci jít ven hrát si".

Corgi je aktivnější pes. Posraný lopatový důstojník si může každý den vzít trochu času na procházku se psem a vzít ho ven na chvíli hrát, bude velmi šťastný.

"Jsi nešťastný, jsem s tebou?"

Majitel choval corgi po dlouhou dobu a corgi může rozumět mysli majitele. Když je majitel nešťastný, Corgi ho tiše doprovází, olizuje majitele, stejně jako utěšuje majitele, velmi hřejivé.

Je požehnáním mít corgiho, který umí číst jen vaši špatnou náladu.

"Vím, že se mýlím, nebij mě"

Corgi je majitelem po chybe vyhubován, se strachem olizuje majiteli ruku, jako by se chtěl majiteli omluvit. V té době se vlastně hodně bála, ale aby se majitelce zalíbila a nebyla bita, neměla jinou možnost.

Corgi, který ví, jak přiznat své chyby, je velmi roztomilý a věřím, že ten zasraný důstojník ho nesnese trestat. Když však Corgi udělá chybu, musí být potrestán i trest, jinak si na svou špatnou povahu zvykne a obávám se, že půjde do nebe. Existují tresty a odměny a odměny a tresty jsou jasné, takže se Corgi může chovat stále slušněji.

Obvykle, když corgi funguje dobře, může důstojník lopaty odměnit corgiho malým občerstvením a povzbudit ho, doporučovat "lyofilizované kachní maso, které není mastné", vybrat čerstvé kachní prso, zmrazit a dehydrovat je a kachní maso si ponechat. Umami , dobrá chutnost, Corgi rád jí.

"Mám hlad, dej mi žrádlo pro psy"

Corgi je velmi chamtivý. Jídlo je pro něj každý den to nejšťastnější. Někdy, nedlouho po jídle, přijde k majiteli s miskou na rýži v puse, odloží misku s rýží a olízne majiteli ruku, což znamená má zase hlad.Rychle mu dejte dvě lžíce žrádla pro psy.

Přestože jsou corgiové velmi chamtiví, majitel by si měl dávat pozor také na to, aby corgiové nenažrali příliš mnoho, protože přílišná konzumace poškozuje zdraví trávicího traktu. Nejlepší je krmit ho pravidelně a kvantitativně každý den a za každé jídlo získat 8 bodů. Krmivo pro psy připravené pro Corgi by mělo volit nějaké výživné a vysoce kvalitní krmivo pro psy a nenechat Corgi jíst málo -kvalitní a nekvalitní krmivo pro psy.Přílišná konzumace tělu škodí.

Zde doporučujeme "Pet Rate Dog Food", které vyrábí továrna Hanou, jeden ze tří hlavních tuzemských špičkových výrobců krmiva pro domácí zvířata, s přísnou kontrolou kvality. Od nákupu surovin až po zpracování je otevřené a transparentní, s otevřené dodavatele surovin, testovací zprávy atd. Nechte spotřebitele vidět a cítit se pohodlně. Toto krmivo pro psy používá 5 druhů masa + 4 druhy ovoce a zeleniny, bohaté na živočišné bílkoviny, vitamíny a stopové prvky, k ochraně každodenního zdraví psů.Read more at:purple formal dresses australia | green formal dress


Další článek


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

Loading...


Ahoj, jmenuji se Dominik a jsem studentem veterinární medicíny. Rád bych během studií vybudoval funkční komunitní webovou stránku pro všechny, kdo mají rádi psy. Plánuji pomáhat majitelům psů, psím útulkům a týraným psům. Zatím se snažím web zaplnit praktickými informacemi a již jsem napsal přes 200 článků. Prosím lajkněte mou facebook stránku a zůstaňte v kontaktu. Díky mocChci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!