Velký pašák - Omar hledá novou rodinu

Přidal utulek-jimlin, dne 23. 09. 2019 ,  0x

Velký pašák - Omar hledá novou rodinu

V útulku Jimlín je k adopci od srpna 2019, s identifikačním číslem 5967. Omar byl odchycen v Podbořanech (v Buškově), jeho majitele se bohužel nepodařilo dohledat.

Pravděpodobně jde o křížence pastaveckého psa (středoasijský pastevecký pes) a ještě před pár měsícemi byl v pubertě, což mohl být jeden z důvodů, proč se ho jeho původní majitel vzdal  a nehlásí se k němu.

Je to energetický mlaďoch, který je vhodný pro aktivního majitele, který má s chovem zkušenosti, případně má dostatek času na výcvik a hlavně výchovu.


Přes nízký věk Omara (přibližně 2 roky) byl při odchytu ve špatném stavu. Měl polámané zuby, četná zranění na končetinách a byl v podvyživeném stavu.


Omar se chová stále jako štěně, zkouší, co si může dovolit
Není agresivní, ale potřebuje majitele, který se bude věnovat jeho výchově a výcviku


Stále chce být středem pozornosti, psi a feny na hraní si vybírá


Mlaďoch Omar čeká na novou rodinu v útulku v LounechDalší psi k adopci -ZDE-

Co byste před adopcí měli vědět?

Omar je mladý pes připravený k adopci do nové rodiny. Potřebuje majitele, který se mu bude aktivně věnovat. Ideálně s předchozími zkušenostmi s výcvikem psů.

  • Omar vážil při odchytu 47 kg,
  • v kohoutku měří cca 77 cm,
  • jsou mu asi 2 roky,
  • je odčervený, čipovaný, očkovaný,
  • adopční poplatek činí 300 Kč,
  • je hravý, akční a nevycvičený.

Chcete o Omara rozšířit svou psí smečku? Přiveďte je do útulku s sebou!Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.

O blogu

Link blogu: jimlin .psiusmev.cz

Transparentní účet: 212683421/0600


Pomáháme pejskům již od roku 2005!

Oficiální stránky útulku Jimlín ZDE

Adresa: Jimlín 242, okr. Louny

Tel.: 604 451 258 (8-18)

O autorovi
Útulek Jimlín

Útulek Jimlín

O mně:
Náš útulek vznikl v roce 2002 původně jako útulek kočičí. Ke konci roku 2004 začali být do útulku přijímáni i psi. A tak v dnešním útulku pro opuštěná zvířata v Jimlíně naleznete psy, kočky ale i třeba hospodářská či exotická zvířata. Dnešní kapacita pejsků je 50, kočiček 8. Pokud se ale jedná o dobře snášenlivá zvířata, která mohou obývat kotec společně, je v útulku možné mít zvířátek daleko více. Útulek je soukromé zařízení a jsou k nám přijímána zvířata pouze na základě smluv s obcemi, městy, ÚZSVM či přímo od majitele. Pokud je volné místo, je zde možné ubytovat i zvířátko na „hotel“. Asistujeme s příslušnými orgány při otevírání bytů, aut a domů (umrtí, exekuce..), či při odebírání zvířat Státní veterinární správou, Také přednášíme o útulku a zvířatech ve školách či na besedách. Často nás navštěvují exkurze ze školek, škol, příměstských táborů či jiné organizace. Prezentujeme se i na různých akcích, výstavách, událostech a voříškiádach. V útulku pořádáme 2x do roka dny otevřených dveří a to o velikonočních a vánočních časech, kdy nás často navštěvují naši bývalí svěřenci se svými páníčky. Útulek najdete v obci Jimlín, ležící asi 6km JZ od Loun v Ústeckém kraji, nachází se hned pod zámkem Nový Hrad Jimlín. Pejsci se u nás v útulku čipují a někteří i kastrují. Do adopcí jsou vydáváni pouze po splnění adopčních podmínek. Ročně přijmeme 300 - 400 pejsků. Pro odchyt jsme k dispozici prakticky nonstop. Pro veřejnost, venčitele a zájemce o adopci jsme tu každý den v provozních dobách. Veškeré informace (provozní dobu, podmínky adopce, jak nám můžete pomoci či nás podpořit,zvířátka k adopci a další užitečné informace) najdete na našich webových stránkách www.utulek-jimlin.cz . Na našich facebookových stránkách najdete fotky našich chlupáčů k adopci, fotky z akcí, venčení, co se darů a transparentu týká a taky fotky z nových domovů. Je nás možné najít na webu, facebooku, Instagramu či Rajče.cz Útulek pro opuštěná zvířata David Kubalík Jimlín 242 440 01 Louny Tel: 604451258 (8-18h) utulek.jimlin@centrum.cz utulek-jimlin@seznam.cz Před výjezdem zájemce o adopci doporučujeme zavolat 604/451258 a ohlásit se. Při návštěvě v jiný (dřívější-pozdější) čas je lépe se dohodnout den předem. Mail, prosím, využívejte jen pro dotazy a připomínky. K dohodnutí návštěvy v útulku použijte telefonní číslo 604451258, děkujeme.Chci odebírat novinky PSÍ ÚSMĚV ve svém prohlížeči!